پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 01:38 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3862

استاندار آذربایجان شرقی دوشنبه شب جمهوری خودمختار نخجوان را به مقصد باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان ترک کرد.

 


به گزارش آی نیوز از پایگاه خبری استانداری آذربایجان شرقی، دکتر اسماعیل جبارزاده پیش از ترک نخجوان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، هدف از سفر به باکو را توسعه روابط تجاری، اقتصادی، صنعتی و علمی با جمهوری آذربایجان اعلام کرد.
وی با بیان این که این سفر به دعوت وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان انجام می‌شود، افزود: در این سفر با وزاری خارجه، صنایع و حوادث غیرمترقبه آذربایجان و استاندار باکو دیدار خواهیم کرد.
جبارزاده همچنین بر احیای گردشگری سلامت در استان تاکید کرد و گفت: در سفر به باکو در این خصوص نیز با مقامات آذربایجان مذاکره خواهیم کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که در زمان تحریم‌ها همسایگان ما در اولویت توسعه روابط بودند، گفت: بعد از رفع تحریم‌ها نیز همسایگان ما در اولویت خواهند بود و امیدواریم از طریق جمهوری آذربایجان بتوانیم حضور خود را بازارهای آسیای میانه و روسیه افزایش دهیم.
جبارزاده همچنین در آخرین روز از سفر سه روزه خود به جمهوری آذربایجان به استان گنجه سفر و با مقامات این استان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.
هیاتی متشکل از رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تبریز، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نماینده وزارت امور خارجه در شمال غرب کشور و مدیرکل حراست استانداری، دکتر جبارزاده را در سفر به باکو و گنجه همراهی می‌کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386