شنبه, 18 ارديبهشت 1400 ساعت 09:07 ب ظ - 05(May) 08 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3874

استاندار آذربایجان شرقی با وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش آی نیوز به نقل از پایگاه خبری استانداری آذربایجان شرقی ، ائلمار محمدیاراف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حسن همجواری و توسعه روابط دوستانه ایران و آذربایجان، به پیوندهای تاریخی، مدنی و دینی دو کشور اشاره کرد.
اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی هم توسعه روابط ایران و آذربایجان را به نفع مردم دو کشور دانست و با اشاره به برخی از ظرفیت‌های استان در حوزه‌های گردشگری، درمان و علمی و دانشگاهی، توسعه روابط با جمهوری آذربایجان در همه زمینه‌ها را مورد تاکید قرار داد.
«اسماعیل جبارزاده» و «المار محمدیاراف» همچنین در خصوص همکاری مشترک دو کشور در تولید محصولات کشاورزی و صنعتی، چگونگی ورود به بازارهای جدید جهانی، استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس، تبادل استاد و دانشجو و همچنین فراهم کردن زمینه حضور پزشکان مجرب ایرانی در بیمارستان های دولتی جمهوری آذربایجان بحث و تبادل نظر کردند.
در این نشست همچنین برقراری پروازهای مجدد تبریز - باکو و حذف روادید برای اتباع ایرانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد دو طرف درباره برقرار مجدد خط هوایی در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند.
درباره روادید نیز وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد درصدد است تا با ایجاد سیستمی جدید، مشکل صدور روادید برای اتباع ایرانی را رفع کند.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386