جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 10:47 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3985

 سخنگوی نظامی ارتش عربی سوریه با صدور بیانیه ای خبری تاکید کرد که بعداز ضربه های سنگین نیروهای مسلح این کشور و جنگنده های روسی به گروه های تروریستی، این گروه ها تضعیف و سردرگم شده اند.


به گزارش ایرنا، سخنگوی نظامی ارتش سوریه خاطرنشان کرد که یگان های رزمی عملیات خود را با موفقیت دررویارویی با گروه های تروریستی همزمان با حمله های جنگنده های نیروی هوایی سوریه و روسیه ادامه می دهند
وی تصریح کرد: ضربه های قوی که نیروهای مسلح سوریه بر گروه های تروریستی در چند محور مهم وارد کرده اند، به تضعیف، سردرگمی ، تفرقه و وقوع درگیری ها بین این گروه ها منجر شده است.
براساس این بیانیه نیروهای رزمی ارتش سوریه با انواع سلاح سنگین از جمله موشک های هدایت شونده مواضع ، استحکامات ، تونل ها، خودروهای زرهی ، محل تجمع و تحرکات گروه های تروریستی تکفری را هدف گرفته اند که به هلاکت و یا زخمی شدن تعداد زیادی از عناصر مسلح تروریست منجر شده است.
در این بیانیه آمده است که عملیات ارتش سوریه علیه گروه های تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره در مناطق درعا، ریف سویدا، داریا، ریف جنوبی دمشق، ریف شرقی حلب و به ویژه شمال شرق منطقه الحاضر در ریف جنوبی حلب ( مقر اصلی جبهه النصره) ادامه دارد.
نیروهای ارتش سوریه بعداز آزاد کردن تپه دادین و منطقه خربه شلاش در کنار روستای شقیدله موفق شدند وسعت مناطق آزاد شده در ریف حلب از زمان آغاز عملیات تاکنون را به بیش از دویست کیلومتر مربع افزایش دهند.
نیروی های ارتش سوریه در یک عملیات موفق شدند 20 تروریست تکفیری را در غوطه شرقی به هلاکت برسانند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386