پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:13 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4113

مرحله سوم رزمایش محمد رسول‌الله(ص) 3 با رمز «یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله» با پرواز پهپادهای خودی و سپس راکت‌انداز 107 میلیمتری، خمپاره 60 و 81 میلیمتری و تیربار ژ3 آغاز شد.


امیر سرتیپ دوم علی جهانشاهی، ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال شرق، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، در خصوص برنامه امروز رزمایش محمد رسول‌الله 3 گفت: امروز نحوه برخورد با گروه‌های تروریستی و تکفیری را در این محور طرح‌ریزی کردیم که همین امر باعث شده در این مرحله از رزمایش از یگان‌های واکنش سریع و متحرک و از بالگردهای هوانیروز برای هلی برن نیروهای اطلاعاتی، شناسایی، مهندسی و تک‌تیرانداز استفاده کنیم.
وی افزود: از آنجایی که برخورد با نیروهای تکفیری و تروریستی با نیروهای فرامنطقه‌ای و کلاسیک متفاوت است، از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های دیگری استفاده خواهیم کرد که در آن تک‌تیراندازها و واکنش سریع از اهمیت بالایی برخوردار است و اثرگذاری بیشتری دارد.
جهانشاهی گفت: روز گذشته در دو مرحله صبح و شب نحوه برخورد با نیروهای فرامنطقه‌ای و کلاسیک را اجرا کردیم و به لطف خدا این مرحله نیز به خوبی برگزار شد.
ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال شرق عنوان کرد: آماده مقابله با هر بیگانه‌ای، هر گروهی و هر کسی که تهدید و چشم طمعی به خاک جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد، هستیم و متجاوزان مطمئن باشند پاسخ ما سخت و خشن خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386