یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 04:03 ق ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4132

 شورای امنیت سازمان ملل درقطعنامه ای که یک هفته پس از حملات پاریس با اجماع به تصویب رسید ، به کشورها اجازه داد 'هرنوع تدابیر لازم ' را برای مبارزه با گروه تروریستی داعش اتخاذ کنند.


به گزارش روز شنبه خبرگزاری فرانسه از نیویورک ، این قطعنامه تدوین شده توسط فرانسه از تمام کشورهای عضو سازمان ملل می خواهد برای جلوگیری و مهار حملات تروریستی داعش و دیگر گروههای افراطی وابسته به القاعده ، به تلاش های مضاعف و هماهنگی دست بزنند.
لوران فابیوس وزیرامورخارجه فرانسه ضمن استقبال از تصویب این قطعنامه در بیانیه ای گفت : این قطعنامه قاطعیت جهان برای رویارویی با شبه نظامیان داعش را نشان داده است.
فابیوس گفت : اکنون آنچه که برای تمام کشورها اهمیت دارد تعهد آنها به طرز قوی و محکم به این مبارزه چه از طریق اقدام نظامی و جستجو برای یافتن یک راه حل سیاسی و یا نبرد علیه تامین مالی این گروه تروریستی است.
این قطعنامه پایه و اساس حقوقی برای اقدام نظامی ایجاد نمی کند و شامل منشور هفتم سازمان ملل نمی شود که اجازه توسل به زور را می دهد.
دیپلمات های فرانسوی تاکید دارند که این قطعنامه حمایت سیاسی مهم بین المللی از مبارزه بر ضد داعش فراهم می کند که از زمان حملات یک هفته پیش پاریس رو به تشدید است.

منبع:ایرنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386