جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 01:14 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4132

 شورای امنیت سازمان ملل درقطعنامه ای که یک هفته پس از حملات پاریس با اجماع به تصویب رسید ، به کشورها اجازه داد 'هرنوع تدابیر لازم ' را برای مبارزه با گروه تروریستی داعش اتخاذ کنند.


به گزارش روز شنبه خبرگزاری فرانسه از نیویورک ، این قطعنامه تدوین شده توسط فرانسه از تمام کشورهای عضو سازمان ملل می خواهد برای جلوگیری و مهار حملات تروریستی داعش و دیگر گروههای افراطی وابسته به القاعده ، به تلاش های مضاعف و هماهنگی دست بزنند.
لوران فابیوس وزیرامورخارجه فرانسه ضمن استقبال از تصویب این قطعنامه در بیانیه ای گفت : این قطعنامه قاطعیت جهان برای رویارویی با شبه نظامیان داعش را نشان داده است.
فابیوس گفت : اکنون آنچه که برای تمام کشورها اهمیت دارد تعهد آنها به طرز قوی و محکم به این مبارزه چه از طریق اقدام نظامی و جستجو برای یافتن یک راه حل سیاسی و یا نبرد علیه تامین مالی این گروه تروریستی است.
این قطعنامه پایه و اساس حقوقی برای اقدام نظامی ایجاد نمی کند و شامل منشور هفتم سازمان ملل نمی شود که اجازه توسل به زور را می دهد.
دیپلمات های فرانسوی تاکید دارند که این قطعنامه حمایت سیاسی مهم بین المللی از مبارزه بر ضد داعش فراهم می کند که از زمان حملات یک هفته پیش پاریس رو به تشدید است.

منبع:ایرنا

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386