پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:40 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4165

 کوچک زاده استعفا داد ولی برگشت
با آغاز جلسه علنی مجلس و ادامه رسیدگی نمایندگان به لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی رانندگان وسایل نقلیه موتوری، مهدی کوچک‌زاده به بهانه اخطار به رئیس مجلس، مجلس را با فریادهای خود به تشنج کشاند.به گزارش ایسنا، مهدی کوچک‌زاده با استناد به اصل 67 قانون اساسی خواستار اظهارنظر لاریجانی نسبت به مسائل مهم کشور شد و افزود: از چند منبع معتبر مطلع شدم رئیس تعاونی استان فارس اعلام کرده برای تنظیم بازار سیب‌زمینی 1700 تن سیب‌زمینی را امحاء یا دفن می‌کند.
نماینده مردم تهران با بیان این‌که «این عمل خلاف شرف و وجدان انسانی است» گفت: به مسئولان اجرایی تذکر می‌دهم در کشوری که مردم آن از گرسنگی به فحشاء کشیده می‌شوند کدام بی‌شرفی به خودش اجازه دفن 1700 تن سیب‌زمینی را می‌دهد.
لاریجانی در واکنش به این اخطار با وارد ندانستن آن، گفت: اگر در این کشور کسی مرتکب خلافی می‌شود شما هم که نباید مرتکب خلاف شوید.
وی ادامه داد: شما بدموقعی اخطار دادید.
کوچک‌زاده پس از وارد ندانستن اخطارش توسط رئیس مجلس شروع به فریاد زدن در صحن علنی مجلس کرد و در لابه‌لای فریاد‌هایش گفت: بنده استعفا می‌دهم و باید به استعفایم رسیدگی کنید.
لاریجانی در واکنش به این رفتار کوچک‌زاده گفت: شما که نمی‌توانید در وسط جلسه علنی و پس از ورود به دستورکار اخطار بی‌ربط بدهید. شما نمی‌توانید بنده را تهدید کنید، نباید نظم جلسه را بهم بزنید. همین بی‌نظمی‌های شما باعث به وجود آمدن مسائلی برایتان شده است.
در فاصله صحبت‌های لاریجانی مهدی کوچک‌زاده در جایگاه هیأت رئیسه حضور یافت و چند بار روی میز لاریجانی کوبید و گفت: آقای لاریجانی، این اسلام نیست.
لاریجانی نیز در واکنش به این رفتار نماینده مردم تهران گفت: شما باید سر موقع اخطار دهید و این رفتار شما موجب برهم زدن نظم جلسه شده است.

کوچک‌زاده به صحن مجلس بازگشت

به گزارش فارس، مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به صحن مجلس بازگشت.
وی پیش‌تر در اعتراض به عدم اجازه رئیس مجلس برای بیان تذکرش پیرامون امحا و دفن 1700 تن سیب‌زمینی صحن مجلس را ترک کرده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386