جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 05:48 ق ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4340

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: دکترین نیروهای مسلح در نظام اسلامی دفاعی و مبتنی بر بازدارندگی است.

 


به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش، این مطلب را امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در همایش مسئولان نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش عنوان کرد و گفت:ما هیچ وقت آغازگر جنگ نخواهیم بود و در دفاع مقدس نیز ما هیچ گاه آغازگر جنگ نبودیم.
وی ادامه داد: ما برای ارتقای ظرفیت های دفاعی خود از تمام توانمان استفاده می کنیم اما هیچ جنگی را آغاز نخواهیم کرد چرا که سیاست ما دفاعی است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: ما در دفاع از کشور به خطوط قرمز تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری توجه کامل خواهیم نمود.
امیر سرتیپ پوردستان با تأکید بر لزوم حفظ توان بازدارندگی نیروهای مسلح، عنوان کرد: با وجود برخورداری ما از این ظرفیت اگر ضربه اول از سوی دشمن به ما وارد شود، ضربه دوم از سوی ما به مراتب مهلک تر خواهد بود و امروز اگر دشمنان نمی توانند علیه ما کاری کنند به خاطر برخورداری از این ظرفیت هاست.
وی خاطرنشان کرد: پس از حادثه 11 سپتامبر، آمریکایی ها برای مقابله مستقیم با ما به منطقه آمدند اما به دلیل اینکه ظرفیت های بازدارندگی ما زیاد بود پس از چند سال از منطقه رفتند و سیاست خود را تغییر دادند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سیاست های جدید دشمن در سطح منطقه یادآور شد: ما امروز با مسأله جنگ های نیابتی روبررو هستیم که تروریست ها به نیابت از مستکبرین ،اراده آنان را در منطقه پیاده می کنند.
پوردستان تصریح کرد: امروز داعش به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه فعالیت دارد و بوکوحرام نیز به همین شکل در نیجریه جنایت می کند.
وی در ادامه سخنان خود از اهمیت نیروی زمینی در مقابله با جنگ های نیابتی یاد کرد و افزود: خوشبختانه نیروی زمینی نشان داده است که نیرویی باکفایت و بالیاقت است.
پوردستان، خطاب به کارکنان نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: دو ویژگی اصلی باید در نیروهای ما وجود داشته باشد که یکی تعهد و دیگری تخصص است؛ شغل و مسئولیت ما یک امانت است و نیروها باید سعی کنند در مدتی که مسئولیت دارند اثرگذار باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386