یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 08:18 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 436
هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است

رضایی:
هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است/ مراقب سوء استفاده دشمنان از نرمش های قهرمانانه باشیم
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رشادتهای ایثارگرانه در آزادی استانها در زمان جنگ تحمیلی، گفت: هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است.

محسن رضایی پیش از ظهر دو شنبه در جمع مردم شهر فارسان از توابع استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به هفته دفاع مقدس و رشادتهای ایثارگرانه جوانان در هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس هفته آزاد سازی چند استان از دست رژیم بعثی صدام نبود، بلکه هفته ایثارگری و ایستادگی مردم ایران در برابر ابر قدرتها، وهفته بازگشت اعتماد به نفس به ایران بود.

وی ادامه داد: ملت ایران در زمان جنگ با دست خالی توانست کارهای بزرگ انجام دهد و جنگ ایران با عراق نبود بلکه ایران در مقابل ابر قدرتها ایستادگی می کرد و  جوانان این مرز و بوم نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست بیگانه بافتد.

وی تصریح کرد: ما در جنگ ثابت کردیم که دارای توانایی های بزرگی هستیم و افتخارات بزرگی را کسب کردیم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون جوانان ما سرمایه های کشور هستند و ما باید با انرژی های جوانان کشور را بسازیم و از سد مشکلات فعلی عبور کنیم.

رضایی تاکید کرد: اگر توانستیم افتخارات بزرگی را در جنگ ایجاد کنیم، امروز نیز جوانان می توانند در تمام عرصه های علم، صنعت، کشاورزی، تجهیزات دفاعی و جنگی و... پیشتاز باشند وبه افتخارات انقلاب بافزایند.

مسئولین کشور  توجه به مناطق محروم را از یاد نبرند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مسئولین کشور باید مشکلات مردم را حل کنند و توجه به مناطق محروم را در دستور کار قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید از هفته دفاع مقدس باید درس بگیریم  و مشکلات کشور را حل کنیم ادامه داد: از ابتدای انقلاب تا کنون چند نرمش قهرمانه نظیر لانه جاسوسی، جنگ تحمیلی و... در کشور داشته ایم و هم اکنون نیز باید مراقبت باشیم که از نرمش های قهرمانه ما دشمنان سوء استفاده نکنند.

وی تاکید کرد: حرف آخر را مردم می زنند و باید همواره ارزشهای انقلاب مورد توجه باشد.

محسن رضایی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: از حضور حماسی مردم در انتخابات کمال تشکر را دارم و حضور خدود 38 میلیون نفر از مردم در انتخابات یک حماسه بی نظیر بود.

وی تاکید کرد: من در سه استان دارای آمار رای اول بودم که استان چهارمحال و بختیاری یکی از این استانها بود و از همین جا از اعتمادی که از من کردید کمال تشکر را دارم.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386