چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 11:58 ب ظ - 04(Apr) 14 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 4391

معاون امنیتی وزیر کشور گفت: تروریست‌ها در چند مرحله به کشور نفوذ داشتند اما تا حالا نتوانسته‌اند عملیات خرابکارانه داشته باشند.


به گزارش ایسنا، حسین ذوالفقاری صبح امروز در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: ما اشراف کامل به تروریست‌ها داریم و توطئه‌های آنها را خنثی کرده و آنها را دستگیر کردیم.
وی در ادامه افزود: البته دو مورد هم وجود داشته که مربوط به مسائل دیگر است. همچنین در ایام اربعین موضوعاتی در آن سوی مرزها در حال شکل‌گیری بود که ما هم اطلاعات کافی در مورد آن داشتیم و برای تردد زائران خود امنیت لازم را به وجود آوردیم.
ذوالفقاری با اشاره به این‌که «تروریست‌ها به حدی نرسیده‌اند که بخواهند در داخل کشور خرابکاری کنند» افزود: از سال گذشته برخی عناصر وارد کشور شدند اما آنها در کنترل اطلاعاتی ما بوده و دستگیر شدند. تاکنون موردی پیش نیامده که بمبی گذاشته شود و ما آن را خنثی کرده باشیم. تاکنون ما اجازه خرابکاری به تروریست‌ها را نداده‌ایم.
وی در پاسخ به پرسشی درباره مسلح شدن داعش به بمب هسته‌ای در موصل عراق گفت: ما چنین اطلاعاتی در اختیار نداریم.
معاون امنیتی وزیر کشور همچنین درباره برنامه‌های وزارت کشور برای تامین امنیت انتخابات گفت: ما اطلس امنیت انتخابات را در وزارت کشور تهیه کرده‌ایم. در این طرح ما تمام انتخابات را از اول انقلاب بررسی کرده‌ایم و درگیری‌هایی که در انتخابات گذشته پیش آمده را ریشه‌یابی کرده‌ایم. برخی از این درگیری‌ها مسائل قومی و برخی دیگر به خاطر دعواهای هواداران نامزدها بوده است. ما مناطق مختلف را دسته‌بندی کرده‌ایم.
ذوالفقاری در پایان خاطرنشان کرد: ما برای تامین امنیت انتخابات در نقاطی که زمینه‌های درگیری وجود داشته است، پوشش‌های امنیتی بیشتری در نظر گرفته‌ایم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386