جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 07:11 ق ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که جمهوری اسلامی ایران راه خود را در زمینه‌ فناوری‌های موشکی ادامه می‌دهد و این فناوری را گسترش خواهد داد.


به گزارش ایسنا ، علی لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران به انتشار اخباری مبنی بر تصمیم کاخ سفید برای اعمال تحریم‌های موشکی علیه ایران واکنش نشان داد و اظهار کرد: خیلی نباید به جنحال آفرینی‌های آن‌ها توجه کرد؛ زیرا ما راهی را انتخاب کرده‌ایم که هیچ وقت ضرری در آن وجود ندارد؛ زیرا ایران از دانش موثر در حوزه‌ فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای برخوردار است و با جار و جنجال نمی‌توان آن را حذف کرد.
وی افزود: وقتی برای مذاکره به ایران پیشنهاد دادند به دلیل این که ایران د رجای مستحکمی قرار داشت مذاکرات را پذیرفت و این مذاکرات با حضور شش کشور و اتحادیه اروپا به سرانجام رسید و سند روشنی از تعهدات طرفین امضاء شد. حالا اگر یکی از کشورها بخواهد خدشه وارد کند حتما منزوی خواهد شد و دیگر کشورها به او ایراد خواهند گرفت.
وی ادامه داد: در مورد اخیر که در قالب بودجه آمریکا بندی را دررابطه با ایران و روادید ایران وارد کردند اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر نسبت به آن اعتراض کردند؛ لذا این رفتارها برای آن‌ها سرانجامی نخواهد داشت و ایران نیز با صبر و متانت در این‌باره فکر می‌کند و یک اقدام هم اقدامی بود که رئیس‌جمهور انجام دادند.
رئیس مجلس خاطرنشان کرد:‌در زمینه فناوری‌های موشکی ایران حتما این راه را ادامه خواهد داد و آن را گسترش می‌دهد. همچنین در بودجه برنامه و طرح‌ها و لوایح جداگانه هم آمادگی کافی برای ایستادگی مقابل اقدامات نادرست آن‌ها وجود دارد.
وی با اشاره به سفرخو به استان بوشهر نیز گفت: خوشحالم که امروز فرصتی شد به استان بوشهر که استان موثری در انقلاب بوده سفر کنم و از نزدیک تحولات اقتصادی وآمادگی این استان برای برنامه ششم و نیازهایی که وجود دارد را مورد توجه قرار دهیم. همچنین فرصتی است که در یادواره شهدا حضور پیدا کنم و عرض ادبی به شهدای این استان داشته باشم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386