شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 04:04 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 دبیر کل سازمان ملل با صدور بیانیه ای مراتب نگرانی و ناخرسندی خود را نسبت به اعدام 47 نفر از جمله شیخ نمر باقرالنمر روحانی کنشگرحقوق بشر عربستان سعودی اعلام کرد و خواستار لغو همه احکام اعدام در این کشور شد.


بان کی مون دبیر کل سازمان ملل شب گذشته ( به وقت امریکا ) با صدور بیانیه ای اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی شیعه و کنشگر حقوق بشر عربستان سعودی را که در 15 اکتبر سال 2014 به مرگ محکوم شده بود، مایه نگرانی و ناخرسندی عمیق خود خواند.
صدور حکم اعدام شیخ نمر که طی دهه ها از پیشروان اعتراض و مبارزه با تبعیض و بی عدالتی در کشور عربستان سعودی بود پیش از این نیز نگرانی های شدیدی را در مسئولین سازمان ملل برانگیخته بود .
اجرای حکم اعدام در مورد این روحانی برجسته در روز شنبه این هفته موجب اعتراضات و تظاهرات گسترده ای در کشور های مسلمان جهان شد.
در بیانیه دبیر کل سازمان ملل با اشاره به این که وی پیش از این نیز درخصوص نادرست بودن حکم دادگاه های این کشور در مورد شیخ نمر با مسئولان ریاض گفت و گو کرده بود، از دولت سعودی خواسته شده است تا حکم اعدام همه محکومین را لغو کنند.
بان کی مون همچنین در این بیانیه خواستار خویشتنداری مردم منطقه در واکنش به اعدام این روحانی بزرگ شده و خواستار تلاش رهبران کشور های منطقه برای جلوگیری از شدت گرفتن تنش ها شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386