پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:54 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 رییس مجلس شورای اسلامی با تشکر از رییس جمهوری برای تقدیم لایحه بودجه سال 95 کل کشور و لایحه برنامه ششم توسعه گفت: مجلس برای بررسی و تصویب این لوایح پیش از سال جدید تمام سعی خود را می کند.

علی لاریجانی در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس پس از سخنان رییس جمهوری درباره ویژگی های لایحه برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه سال 95 کل کشور اظهارداشت: گزارش رییس جمهوری را از لوایح بودجه و برنامه ششم توسعه شنیدیم، این لوایح به اداره قوانین برای چاپ و توزیع در میان نمایندگان داده می شود و نمایندگان نیز 10 روز فرصت دارند پیشنهادهای خود را به کمیسیون های تخصصی مجلس ارائه دهند.
وی افزود: کمیسیون های تخصصی هم 15 روز فرصت دارند نظر کارشناسی خود را به کمیسیون تلفیق ارائه دهند، این کمیسیون نیز دو هفته برای رسیدگی به لایحه بودجه وقت دارد.
وی درباره بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس نیز توضیح داد که همین مسیر طی می شود با این تفاوت که کمیسیون تلفیق رسیدگی به برنامه ششم توسعه سه هفته زمان برای بررسی این لایحه در اختیار دارد.
رییس مجلس تصریح کرد: کمیسیون تلفیق بررسی لایحه برنامه ششم توسعه هم تشکیل شده و به موازات کمیسیون تلفیق رسیدگی کننده به لایحه بودجه نظر خود را ارائه خواهد کرد.
لاریجانی یادآور شد: کمیسیون ویژه مشترک رسیدگی به احکام دائمی نیز باید امشب گزارش خود را به هیات رییسه تقدیم کند تا بتوانیم در هفته جاری این موضوع را نیز در دستور کار قرار دهیم و حجم عظیمی از کار بررسی لوایح را کاهش دهیم.
وی تاکید کرد که تا امشب کمیسیون ویژه مشترک رسیدگی به احکام دائمی توسعه کشور باید گزارش خود را به هیات رییسه مجلس تقدیم کند.
رییس مجلس درباره بررسی لایحه بودجه 95 در مجلس تاکید کرد: ما تمام تلاش خود را برای بررسی لوایح بودجه و توسعه ششم در کمیسیون های تلفیق انجام می دهیم که امیدواریم به نتیجه برسد و دوست داریم امسال این کار صورت گیرد.
لاریجانی ادامه داد: اما در ماده 188 آیین نامه داخلی مجلس که فکر می کنم دولت نیز باید به آن توجه کند به صراحت آمده است که چنانچه لایحه بودجه تا تاریخ تعیین شده به مجلس تقدیم نشود، دولت موظف است لایحه چند دوازدهم را به مجلس تقدیم کند.
وی گفت: چند روز پیش خدمت دکتر روحانی عرض کردم که ما براساس همین آیین نامه داخلی تلاش خود را می کنیم که لوایح را تا پیش از سال جدید بررسی کنیم اما چون تغییری در آیین نامه داخلی صورت گرفته دولت باید لایحه دو دوازدهم را به مجلس تقدیم کند تا ماه های فروردین و اردیبهشت آینده دچار مشکل نشویم.

منبع :ایرنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386