شنبه, 27 دی 1399 ساعت 11:22 ق ظ - 01(Jan) 16 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 477

مسکوت ماندن گزینه معاون اول رئیس‌جمهور برای استانداری آذربایجان شرقی
بازگشت روحانی از نیویورک سرآغاز دوباره بحث استانداری آذربایجان‌شرقی
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی برگشت روحانی از نیویورک را سرآغاز دوباره بحث استانداری استان عنوان کرد و گفت: موضوع استانداری آذربایجان‌شرقی و گزینه‌های این پست مسکوت مانده است.

محمد اسماعیل سعیدی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود در موضوع استاندار شدن گزینه مطرح شده از سوی معاون اول رئیس جمهور منتفی شده است، اظهار داشت: این گزینه صددرصد حذف نشده بلکه این موضوع مسکوت مانده است.

وی بازگشت روحانی از نیویورک را سرآغاز دوباره بحث استانداری استان عنوان کرد و گفت: با بازگشت ایشان و مطرح شدن گزینه جدید از سوی وزارت کشور در صورت منتفی شدن گزینه‌های یادشده دوباره این بحث ادامه خواهد یافت.

سعیدی در پاسخ به اینکه آیا گزینه جدیدی توسط مجمع نمایندگان مطرح شده است با توجه به منتفی شدن تمام گزینه‌های قبلی گفت: افرادی در استان هستند که قابل بررسی هستند و می‌توانند به عنوان گزینه مطرح شوند.

انتخاب گزینه استانداری آذربایجان شرقی در پی برخی شیطنت‌ها به تعویق افتاد و تمام گزینه‌های مجمع نمایندگان نیز به نحوی که عمدتاً با دریافت پست‌های بالاتر در بدنه دولت از چرخه گزینه‌های استانداری آذربایجان شرقی حذف شدند.

با معرفی علی عبدالعلی‌زاده به عنوان مشاور عالی وزارت کشور، هاشمی استاندار تهران و پورحسینی رئیس خصوصی‌سازی کشور از جمله گزینه‌های تصدی استاندار آذربایجان شرقی بودند که با حذف این گزینه‌ها حالا مردم آذربایجان شرقی منتظر هستند ببینند دوازدهمین استاندار آذربایجان شرقی چه کسی خواهد بود.

خطه آذربایجان در تاریخ معاصر، بزرگانی چون امیرکبیر، قائم مقام و مصدق را به خود دیده است و با آغاز دولت تدبیر و امید مردم آن همچنان منتظرند تا ببینند که کلید روحانی چه کسی را به عنوان دوازدهمین استاندار آذربایجان‌شرقی از صندوقچه دولت یازدهم بیرون می‌آورد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386