جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:12 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 5420

«هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از نقش عربستان سعودی، قطر و کویت در تامین مالی تروریست ها خبر داد.


به گزارش ایرنا به نقل از شیکاگو تریبیون، هیلاری کلینتون روز دوشنبه در جمع هواداران و اعضای کمپین انتخاباتی خود در کلیولند اوهایو گفت: وقت آن رسیده است که سعودی ها، قطری ها، کویتی ها و دیگران، شهروندان خود را از تامین مالی سازمان های تروریستی بازدارند.
کلینتون افزود: آنها (کشورهای مورد اشاره) باید از حمایت مدارس و مساجد افراطی ها که تعداد زیادی از جوانان را به راه خشونت کشیده اند خودداری کنند.
این اظهارات نامزد دمکرات های آمریکا یک روز پس از حمله خونبار «عمر متین» به باشگاه همجنس گرایان در اورلاندوی فلوریدا بیان شد؛ حمله ای که در آن 49 تن کشته و 53 نفر زخمی شدند.
کلینتون تصریح کرد: تروریست اورلاندو کشته شد اما غده ای که روحش را مسموم کرد همچنان زنده است.
وی گفت: اگر رئیس جمهور شوم اولویت بزرگ من کشف هویت گرگ های تنها و بازداشت آنها خواهد بود.
کلینتون از این فرصت استفاده کرد تا مانند اوباما به مخالفت با حمل آزادانه و دسترسی آسان به سلاح در آمریکا بپردازد.
وی گفت، تروریست اورلاندو دسترسی آسان به سلاح داشته و دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی) پیش از عملیات عمر متین برای مدتی از او بازجویی کرده است.
تیراندازی روز یکشنبه در باشگاه شبانه همجنس گرایان در اورلاندوی فلوریدای آمریکا به عنوان مرگبارترین حادثه تروریستی پس از حملات 11سپتامبر 2001 در آمریکا، 49 کشته و 53 زخمی گذاشت.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386