جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 02:52 ب ظ - 12(Dec) 13 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 5453

دولت بحرین سفیر عراق را در اعتراض به اعلام حمایت عراقیها از آیت الله شیخ عیسی قاسم، روحانی عالی شیعه بحرین، احضار کرد.

روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در شماره امروز خود نوشت: دولت بحرین با ابراز نارضایی در خصوص اظهارات تحریک آمیز برخی شخصیت ها و نهادهای عراقی درباره این کشور، آن را به شدت محکوم کرد و با هشدار گفت این سخنان از روی حسن نیت نسبت به بحرین نیست و با رابطه مردم دو کشور هماهنگی ندارد،‌ زیرا این اظهارات پیمان اتحادیه عرب را نقض می کند و دخالت در امور داخلی بحرین است.

وحید مبارک سیار، معاون وزارت خارجه بحرین، با احمد نایف رشید الدلیمی، سفیر جمهوری عراق در بحرین، دیدار و درباره این مسئله گفت و گو کردند.

وحید سیار در این دیدار همچنین تاکید کرد، هر کشوری برای تحکیم امنیت، حفظ سلامت شهروندان و افراد مقیم در سرزمین خود و ممانعت از مداخله در امور داخلی اش حق دارد تدابیر لازم را اتخاذ کند.

وی همچنین از دولت عراق خواست نقش پررنگتری ایفا و بلافاصله تدابیر لازم را برای حفظ روابط برادرانه دو کشور اتخاذ کند. این مقام بحرینی بر لزوم توقف اقدامات کسانی که به گفته وی اظهارات غیر مسئولانه بیان می کنند تاکید کرد و گفت، آنان به این روابط صدمه می زنند و میزان خطرات و چالشهای موجود پیش روی کشورهای عربی را درک نمی کنند.

بازداشت جمعی از علمای بحرین

در تحولی دیگر شبکه تلویزیونی العالم نیز گزارش داد: رژیم بحرین شش تن از علمای برجسته این کشور را بازداشت کرد. این افراد محمود العالی، حمزه الدیری، فاضل الزاکی، منیر المعتوق، ابراهیم الصفا و علی رحمه نام دارند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386