جمعه, 15 اسفند 1399 ساعت 05:46 ب ظ - 03(Mar) 05 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 5584

 رئیس مجلس ملی پاکستان و مقام عالی حزب حاکم این کشور گفت که ایران و پاکستان با تلاش های جمعی و در کنار هم، می توانند بر تمام چالش ها و نگرانی های مشترک فائق آیند.

'سردار ایاز صادق' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در خصوص اهمیت سفر اخیر 'ناصر خان جنجوعه' مشاور امنیت ملی پاکستان به تهران، گفت: ایران کشوری بزرگ در منطقه و همسایه ای فوق العاده مهم برای پاکستان است و تماس ها و رفت و آمدهای منظم و مستمر مقام های عالی دو کشور، نشان دهند عزم و اراده دو طرف برای گسترش روابط دوستانه است.
وی سفر ناصر خان جنجوعه به تهران و دیدارهای وی با مقام های عالی امنیتی، سیاسی و دفاعی ایران را فوق العاده مهم ارزیابی کرد و گفت: پاکستان و ایران باید در کنار هم و با همکاری هم به مبارزه با تروریسم و دیگر پدیده های شوم بپردازند و دوشادوش یکدیگر، برای رفع نگرانی های مشترک و حل مسائل منطقه گام بردارند.
سردار ایاز صادق تاکید کرد: هر یک از این کشور به تنها قادر نخواهند بود بر مشکلات، مسائل و نگرانی های مشترک غلبه کنند و تنها با اقدام و تلاش جمعی است که می توانیم به قدرتی عظیم برای رویارویی با مشکلات پیش روی دو کشور دست یابیم.
رئیس مجلس ملی پاکستان تصریح کرد: معتقدم ایران به عنوان یکی از مردم سالارترین کشورهای منطقه، نقشی فعال در تحولات منطقه دارد و می تواند الگویی مناسب برای سایر کشورها باشد.
وی همچنین به تماس ها و دیدارهای مختلف خود با 'علی لاریجانی' رئیس مجلس شورای اسلامی در ماه ها و سال های گذشته اشاره کرد و گفت: روسای مجلس دو کشور نیز بطور منظم در تماس و تعامل هستند و به سهم خود، تلاش های ارزنده ای برای تقویت روابط دو همسایه به ویژه در حوزه روابط و همکاری های پارلمانی انجام داده اند.
ایاز صادق همچنین از دعوت رسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از وی برای سفر به تهران قدردانی و استقبال کرد و گفت که در ماه های آینده برنامه برای سفر به تهران با هدف گسترش همکاری های پارلمانی و تقویت بیش از پیش روابط دوجانبه، انجام خواهد داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386