سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 04:06 ب ظ - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 5584

 رئیس مجلس ملی پاکستان و مقام عالی حزب حاکم این کشور گفت که ایران و پاکستان با تلاش های جمعی و در کنار هم، می توانند بر تمام چالش ها و نگرانی های مشترک فائق آیند.

'سردار ایاز صادق' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در خصوص اهمیت سفر اخیر 'ناصر خان جنجوعه' مشاور امنیت ملی پاکستان به تهران، گفت: ایران کشوری بزرگ در منطقه و همسایه ای فوق العاده مهم برای پاکستان است و تماس ها و رفت و آمدهای منظم و مستمر مقام های عالی دو کشور، نشان دهند عزم و اراده دو طرف برای گسترش روابط دوستانه است.
وی سفر ناصر خان جنجوعه به تهران و دیدارهای وی با مقام های عالی امنیتی، سیاسی و دفاعی ایران را فوق العاده مهم ارزیابی کرد و گفت: پاکستان و ایران باید در کنار هم و با همکاری هم به مبارزه با تروریسم و دیگر پدیده های شوم بپردازند و دوشادوش یکدیگر، برای رفع نگرانی های مشترک و حل مسائل منطقه گام بردارند.
سردار ایاز صادق تاکید کرد: هر یک از این کشور به تنها قادر نخواهند بود بر مشکلات، مسائل و نگرانی های مشترک غلبه کنند و تنها با اقدام و تلاش جمعی است که می توانیم به قدرتی عظیم برای رویارویی با مشکلات پیش روی دو کشور دست یابیم.
رئیس مجلس ملی پاکستان تصریح کرد: معتقدم ایران به عنوان یکی از مردم سالارترین کشورهای منطقه، نقشی فعال در تحولات منطقه دارد و می تواند الگویی مناسب برای سایر کشورها باشد.
وی همچنین به تماس ها و دیدارهای مختلف خود با 'علی لاریجانی' رئیس مجلس شورای اسلامی در ماه ها و سال های گذشته اشاره کرد و گفت: روسای مجلس دو کشور نیز بطور منظم در تماس و تعامل هستند و به سهم خود، تلاش های ارزنده ای برای تقویت روابط دو همسایه به ویژه در حوزه روابط و همکاری های پارلمانی انجام داده اند.
ایاز صادق همچنین از دعوت رسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از وی برای سفر به تهران قدردانی و استقبال کرد و گفت که در ماه های آینده برنامه برای سفر به تهران با هدف گسترش همکاری های پارلمانی و تقویت بیش از پیش روابط دوجانبه، انجام خواهد داد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386