پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 04:44 ق ظ - 01(Jan) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 603
 استاندار آذربایجان شرقی: در تغییر افراد به دنبال تخریب نیستم

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در تغییر افراد و مدیران به دنبال تخریب نخواهم بود، چرا که در گذشته با دیدن تخریب افراد زجر کشیده و گریه کرده ام.

اسماعیل جبارزاده روز شنبه در دیدار جمعی از اصحاب رسانه استان با وی، اظهار کرد: اگر تغییر، تبدیل به احسن نباشد آن را انجام نخواهم داد و به نظرم عجله و سرعت در این کار موجب اشتباه می شود و با توجه به گذشته، مجاز به اشتباه نیستم.

وی همچنین با اشاره به نقش مطبوعات در پیشرفت جامعه، گفت: به عنوان یک شهروند از عملکرد مطبوعات استان قدردانی می کنم، اما در ادامه و با بررسی عملکرد مطبوعات، هم قدردانی و هم انتقاد خواهم کرد.

جبارزاده افزود: باید همدلی و اتحاد بین تشکل های مطبوعاتی حاکم شود و با ایجاد تشکلی که تمام مطبوعات را در برگیرد نسبت به ارتقا کیفی اقدام شود.

وی گفت: امروز باید روز توقف تخریب اهل فرهنگ استان علیه یکدیگر باشد.

وی خاطرنشان کرد: امام، انقلاب، رهبری و جنگ و شهدا خطوط قرمزی هستند که باید از سوی مطبوعات رعایت شود و تعدی از آنها برایم قابل قبول نیست و با حفظ این خطوط از سوی مطبوعات، همواره حامی آنها خواهم بود.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: تشکل مطبوعاتی در استان باید ایجاد شود و بایدها و نبایدهای فرهنگی استان را ترسیم و به استانداری ارایه کند.

جبارزاده گفت: هر حرفی زده ام خود را مکلف به انجام آن می دانم و ایجاد فرهنگستان زبان ترکی آذربایجانی یکی از وعده های دولت روحانی به مردم آذربایجان است و باید عملی شود و در این خصوص به کمک مطبوعات و رسانه های استان نیاز دارم.

وی خاطر نشان کرد: پیام آمدن من به آذربایجان شرقی، بهتر شدن وضعیت مطبوعات استان خواهد بود و امور حقوقی استانداری همواره و در صورتی که عملکرد مطبوعات قابل دفاع باشد، از مطبوعات دفاع خواهد کرد.

جبارزاده در خصوص صدا و سیمای استان اظهار کرد: برنامه های این مرکز باید مناسب باشد و مردم می خواهند از تکرار برنامه ها پرهیز و در زمان پخش اخبار بازنگری شود.

وی همچنین مطبوعات استان را به تسویه درونی توصیه کرد و گفت: مطبوعات باید افراد ناباب را از بین خود خارج و از باج خواهی اجتناب نماید.

جبارزاده خاطرنشان کرد: مطبوعات منتقد را به مدح گو ترجیح می دهم و نقد هرچه قدر هم تلخ باشد، می پذیرم و مطبوعات باید مداح ارزش ها باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386