پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:12 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

بیگی: شکایت‌مان از لاریجانی و بی‌کفایتی آخوندی را نزدِ رهبری با اشک فریاد می‌زنیم/ پاسخ فرهنگی به ادعای لاریجانی
به دنبال مقاومت لاریجانی در برابر اعلام وصول استیضاح آخوندی، نمایندگان ‌آذربایجان‌شرقی از سیاستِ وکیل‌الدوله‌ای رئیس مجلس انتقاد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، صحن علنی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز شاهد جدال لفظی نمایندگان آذربایجانی با علی لاریجانی بر سرِ موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی بود. بر اساس اعلام کمیسیون عمران، تقاضای استیضاح به هیئت رئیسه ارسال شده لکن علی لاریجانی ادعا کرد هنوز هیچ نامه‌ای به دست او نرسیده است.

همین یک جمله کافی بود تا احمدعلیرضا بیگی در مجلس فریاد عدالت‌خواهی سر دهد و خطاب به لاریجانی بگوید: «ما مردم آذربایجان شکوه و شکایت‌مان از لاریجانى و بى‌کفایتى آخوندى را نزد رهبرمان با اشک و شعار  فریاد خواهیم کرد»

محمد حسین فرهنگی نیز در واکنش به اظهارات رئیس مجلس با لحنی تند عنوان کرد: نظر کمیسیون عمران درباره استیضاح وزیر راه اعلام شده است.

به دنبال این قضایا، احمد علیرضا بیگی در تماس تلفنی با تحریریه خبر آناج با انتقاد از وقت‌کشی هیئت رئیسه، ابراز داشت: لاریجانی در برابر اعلام وصول استیضاح آخوندی مقاومت می‌کند و با بهانه‌تراشی این‌بار بررسی بودجه را بهانه قرار می‌دهد.

این نماینده مجلس تاکید داشت: مردم آذربایجان مطمئن باشند نمایندگان‌شان در برابر این تبعیض و مقاومت در مقابل احقاق حق کوتاه نیامده و دیگر این همه وقت‌کشی را تحمل نخواهند کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386