جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 09:47 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
رحیم شهرتی فر

آی نیوز- معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اشتراکات تاریخی و فرهنگی ایران و ترکیه، گفت: این اشتراکات می‌تواند زمینه رفت‌وآمد گردشگران دو کشور را فراهم کند که رویداد تبریز 2018 فرصت خوبی برای تحقق این موضوع است.

رحیم شهرتی‌فر در دیدار با سرکنسول جمهوری ترکیه در تبریز، با اشاره به اینکه روابط ایران و ترکیه در سال‌های اخیر محکم‌تر از قبل شده است، افزود: امروز سرمایه‌گذاران ترک در بخش‌های مختلف استان حضور دارند و خوشحالیم که شهر تبریز مورد توجه آن‌ها قرار گرفته است.
 
وی با بیان اینکه علاقه‌مند حضور بیشتر سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای در استان هستیم، گفت: بسترهای این امر آماده است و امیدواریم با همکاری کنسول‌گری ترکیه شاهد تحقق آن باشیم.
 
شهرتی‌فر تأکید کرد: تلاش می‌کنیم موانع سرمایه‌گذاری را در چارچوب قانون رفع کنیم تا سرمایه‌گذاران ترک به‌راحتی بتوانند در استان سرمایه‌گذاری کنند.
 
معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حضور گردشگران ایرانی در ترکیه، گفت: انتظار داریم که این رفت‌وآمدها دوطرفه باشد و در این خصوص آژانس‌های مسافرتی و گردشگری ترکیه می‌توانند نقش بسزایی ایفا کنند.
 
وی افزود: رویداد تبریز 2018 با توجه به اشتراکات فرهنگی و تاریخی بین تبریز و ترکیه فرصت مناسبی برای توسعه روابط دو کشور است.
 
سرکنسول ترکیه در تبریز هم با بیان اینکه یکی از اولین اقدامات کنسول‌گری توسعه روابط و همکاری‌های کشورش با استان آذربایجان شرقی بوده، اظهار داشت: همیشه از سرمایه‌گذاران ترکیه برای حضور در تبریز دعوت می‌کنم، البته در مقابل از سرمایه‌گذاران تبریزی نیز برای حضور در ترکیه دعوت می‌کنیم چراکه تعاملات و روابط باید دوطرفه باشد.
 
فاهری چاغلار با اشاره به رشد روزافزون حضور شرکت‌های ترک در تبریز، بیان کرد: هر زمان هیأتی تجاری از ترکیه وارد ایران می‌شود آن‌ها را برای آشنایی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تبریز دعوت می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: به دنبال برگزاری کنفرانسی در خصوص گردشگری با حضور آژانس‌های گردشگری ترکیه و اروپا در شهر تبریز هستیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386