پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 01:40 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
رحیم شهرتی فر

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، دسترسی آزاد به اطلاعات و فضای مجازی را از جمله حقوق شهروندی برشمرد و گفت: علم و فناوری به سرعت در حال پیشرفت است و اگر می خواهیم روند توسعه را طی کنیم باید آرامش مردم را در این شرایط تأمین کنیم.

 

رحیم شهرتی فر در دوره آموزشی حقوق شهروندی با بیان اینکه در تاریخ معاصر شاهد فداکاری هایی در مسیر قانون گرایی بودیم، افزود: انقلاب اسلامی ایران برای حاکمیت قانون بود، همچنان که در انقلاب مشروطه نیز مردم متوجه شدند که برای جبران عقب ماندگی ها باید قانون حاکم شود.
وی خاطرنشان کرد: در سایه نظام اسلامی، قانون گرایی و رعایت حقوق ملت مورد توجه قرار گرفته و در دولت تدبیر و امید نیز مسأله حقوق شهروندی جزو اولویت هاست.
معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اساس حقوق شهروندی برپایه آموزه های اسلامی است، افزود: در منشور حقوق شهروندی، حق همه ملت ایران در نظر گرفته شده او عنوان شهروند شامل همه کسانی است که در همه نقاط مختلف کشور زندگی می کنند.
وی اظهارکرد: حقوق شهروندی باید به گفتمان عمومی تبدیل شود و نباید اجازه دهیم تعیین سرنوشت ملت و تحقق حقوق شهروندی با مطالبات غیرقانونی خدشه دار شود.
شهرتی فر همچنین عدم رعایت قانون را منشأ بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی دانست و گفت: در راستای حقوق شهروندی باید به موضوع امر به معروف ونهی از منکر توجه خاصی داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386