یکشنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 12:33 ق ظ - 02(Feb) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل دسته: سیاسی - - شناسه: 7830

imageاستاندار آذربایجان‌شرقی به نگرانی برخی از مردم در شهر جدید سهند تا زمان بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: احداث مدارس مورد نیاز باید تا شهریور تمام شده و به اتمام رسد.

image 

استاندار آذربایجان‌شرقی به نگرانی برخی از مردم در شهر جدید سهند تا زمان بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: احداث مدارس مورد نیاز باید تا شهریور تمام شده و به آموزش و پرورش تحول داده شود تا دغدغه‌ای برای خانواده‌های ساکن در شهر جدید سهند وجود نداشته باشد.

به گزارش آی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، مجید خدابخش  پیش از ظهر امروز در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه انتخاب بانوان و به کارگیری جوانان در سطوح مدیریتی اظهار کرد: در اداره کل آموزش و پرورش استان اقدام‌های خوبی در راستای برنامه دولت انجام شده و امیدوارم سایر دستگاه‌ها نیز از این اقدام‌ها تبعیت کنند.

وی افزود: سایر دستگاه‌ها مانند دانشگاه‌ها نیز باید در زمینه انتخاب بانوان و به کارگیری جوانان در سطوح مدیریتی اقدام کنند.

خدابخش با بیان این که ماموریت پیامبر اسلام (ص) قطعا تعلیم و تربیت بود، گفت: از دیدگاه خداوند متعال جامعه ایده‌آل باید در مسیر  تعلیم و تربیت باشد و این موضوع بسیار مهم است چرا که اگر انسان تربیت نشود تعلیم هر اندازه هم گستره و عمیق باشد، به همان اندازه می‌تواند جامعه را تخریب کند.

وی با بیان این که برای مدیریت علم و جلوگیری از تخریب علم، تزکیه و تربیت نیاز است، ادامه داد: بخش قابل توجهی از رسالت پیامبران به وسیله دستگاه آموزش و پرورش در جامعه پیاده شده و تحقق می‌یابد.

استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: از تمام پیشنهادات هفته معلم استقبال می‌کنیم و باید تلاش کنیم با ابتکارات جدید برنامه‌های مختلفی به ویژه برای پیشکسوتان تاثیرگذار در حوزه آموزش و پرورش انجام شود.

خدابخش با بیان این که هفته بزرگداشت روز معلم فرصتی بسیار خوبی است، تاکید کرد: باید در تبریز و سایر شهرستان‌های استان فضایی برای معلمان ایجاد کنیم تا مسائل خود را مطرح کنند و ما نیز با جمع‌بندی این مسائل را پیگیری و حل کنیم.

وی گفت: چند سال است که در کشور سرمایه‌های اجتماعی و جایگاه اقشار مختلف جامعه از نظر مردم مورد مطالعه قرار می‌گیرد که خوشبختانه در این نظرسنجی معلمان در جایگاه اول قرار دارند.

استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: زمانی که مردم کودکان خود را به مدارس امانت می‌دهند این موضوع نشان می‌دهد مردم به این دستگاه اعتماد دارند و در این زمینه آموزش و پرورش توانسته است رسالت اصلی تعلیم و تربیت و اعتمادسازی را به نحو احسن انجام دهد.

خدابخش ضمن تقدیر و تشکر از مجری طرح درختکاری 36 هزار اصله نهال به یاد دانش‌آموزان شهید گفت: خوشبختانه همکاری آموزش و پرورش در این زمینه نتیجه‌بخش بوده است و مشارکت 2018 دانش‌آموز در کاشت 36 هزار اصله درخت به یاد شهیدان فکر خوب و ارزشمندی است.

وی با بیان این که در طرح درختکاری 36 اصله نهال اطلاع رسانی کمی انجام شده است، افزود: در دنیا از این ظرفیت‌ها  زیاد استفاده می‌شود بنابراین ما نیز باید به مرور از ظرفیت‌های حرکت‌های جمعی استفاده کنیم همان‌گونه در طول هست سال دفاع مقدس از این ظرفیت، همکاری و مشارکت جمعی به نحو احسن استفاده کردیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه انتخاب بانوان و به کارگیری جوانان در سطوح مدیریتی اظهار کرد: در آموزش و پرورش استان اقدام‌های خوبی برای برنامه دولت انجام شده و امیدوارم سایر دستگاه‌ها نیز از این اقدام‌های خوب تبعیت کنند، انتخاب بانوان و به کارگیری از جوانان یکی از برنامه‌های دولت است که این موارد در اداره کل آموزش و پرورش استان اجرا شده است.

خدابخش افزود: سایر دستگاه‌ها نیز باید مانند دانشگاه‌ها با انتخاب بانوان و به کارگیری جوانان در سطوح مدیریتی اقدام کنند.

وی به نگرانی برخی از مردم در شهر جدید سهند تا زمان بازگشایی مدارس اشاره کرد و افزود: احداث مدارس مورد نیاز باید تا شهریور تمام شده و به آموزش و پرورش تحول داده شود تا دغدغه‌ای برای خانواده های ساکن در شهر جدید سهند وجود نداشته باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386