جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 05:42 ق ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

همزمان با سراسر کشور نمازگزاران تبریزی در پایان فریضه نماز جمعه طی یک راهپیمایی با شکوه اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.در این راهپیمایی که از مصلی امام خمینی ره تا میدان ساعت تبریز برگزار شد نمازگزاران  شعار مرگ بر امریکا و مرگ با اسرائیل ، ای رهبر آزاده آماده ایم، آماده" ،  مسلمان به پا خیز قدس در انتظار است"، "یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا" سر داده و خواستار اتحاد مسلمانان علیه امریکا و توطئه ترامپ شدند.

در سایر شهرها و بخش های استان آذربایجان شرقی هم مردم این مناطق با شرکت در راهپیمایی های ضد امریکاییی اعلام ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس را محکوم کردند.

از دو روز قبل که دونالد ترمپ رییس جمهوری امریکا در اقدام خبپثانه بیت المقدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد موجی از اعتراض و تظاهرات سراسر کشورهای های اسلامی علیه این اقدام ترامپ فرا گرفت و فراتر از مرزهای اسلامی بسیاری از سران کشورهای اروپایی و نیز هم پیمانان خود ترامپ هم اقدام وی را محکوم کردند و از آن به عنوان توطئه ی علیه صلح خاورمیانه و تشدید تنش و جنگ در منطقه یاد کردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386