چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 11:52 ب ظ - 04(Apr) 14 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 910

  آی نیوز - با امضای تفاهم‌نامه اولیه‌ای در تبریز، ساخت پروژه ملی آزادراه تبریز- بازرگان به شرکت چینی سیتیک (citic) سپرده شد.

این تفاهم‌نامه اولیه را استانداران آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی از یک طرف و نماینده شرکت هولدینگ سیتیک از طرف دیگر امضا کردند.
بر اساس این تفاهم‌نامه استانداران آذربایجان شرقی و غربی عزم جدی خود را برای احداث پروژه آزادراه تبریز- بازرگان اظهار داشته و نسبت به پشتیبانی از اجرای این پروژه توسط شرکت سیتیک اعلام آمادگی کردند.
شرکت سیتیک هم تمایل کامل خود را برای ساخت و تامین منابع مالی پروژه بر اساس EPCF (مهندسی خرید، احداث و سرمایه‌گذاری) اعلام کرد.

همچنین طرفین این تفاهم‌نامه موافقت کردند تمام مراحل لازم برای همکاری از قبیل اخذ مجوزهای لازم و تامین فاینانس پروژه را پیگیری نمایند.

بر اساس این تفاهم‌نامه اولیه همچنین مقرر شد یادداشت تفاهم همکاری بین طرف‌های ایرانی و چینی ظرف مدت 20 روز به امضا برسد.

شرکت هولدینگ سیتیک چین یکی از شرکت‌های بزرگ طراحی، اجرا و مدیریت در ساخت و سازهای شهری منطقه و جهان است که بخش مهمی از خطوط مترو و ده‌ها پروژه عمرانی بزرگ تهران را طراحی و اجرا کرده است.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386