یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 03:18 ق ظ - 01(Jan) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 913

آی نیوز - استاندار آذربایجان‌شرقی از امضای تفاهمنامه نهایی احداث آزادراه تبریز - بازرگان در 20 روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، اسماعیل جبارزاده صبح امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه اولیه ساخت آزادراه تبریز- بازرگان با شرکت چینی سیتیک، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه به منظور اثبات جدیت دولت جمهوری اسلامی برای اجرای این پروژه مهم ملی به امضا رسید.

وی با اشاره به اعلام آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای همکاری در ساخت این پروژه، خاطرنشان کرد: قطعا نحوه تنظیم قرارداد نهایی و مسایل مالی آن توسط وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی مشخص خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که در ساخت آزادراه تبریز- بازرگان جدی هستیم، افزود: امیدواریم با همکاری استان آذربایجان غربی و تامین منابع مالی طرح توسط شرکت سیتیک بتوانیم با کمک پیمانکاران داخلی این پروژه مهم را هرچه زودتر به بهره‌برداری برسانیم.

وی تاکید کرد: تمام توان و تلاش استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان صرف فراهم کردن زمینه‌های اجرای این پروژه و پشتیبانی از مجریان و پیمانکاران آن خواهد شد.

جبارزاده همچنین از امضای تفاهم‌نامه نهایی احداث آزادراه تبریز - بازرگان در 20 روز آینده خبر داد.

استاندار آذربایجان غربی هم با اشاره به تاثیرات مثبت ساخت آزادراه تبریز- بازرگان در توسعه حمل و نقل، خاطرنشان کرد: با تمام توان از احداث این پروژه حمایت خواهیم کرد.

قربانعلی سعادت افزود: استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در این پروژه در کنار یکدیگر هستند تا منطقه آذربایجان بتواند نقش خود را در روند توسعه کشور ایفا کند.

وی گفت: استانداری آذربایجان غربی در رفع مشکلات این طرح از قبیل تملک، در کنار شرکت مجری خواهد بود و هماهنگی‌های لازم با وزارت راه و شهرسازی را انجام خواهد داد.

بر اساس تفاهم‌نامه اولیه‌ای که به امضای استانداران آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و نماینده شرکت سیتیک به امضا رسید، ساخت پروژه آزادراه تبریز- بازرگان بر اساس EPCF (مهندسی خرید، احداث و سرمایه‌گذاری) به این شرکت چینی سپرده شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386