جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 11:02 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 944

 ديدار وزير کشور با نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي؛
حضور باشکوه مردم در 22 بهمن تاثيرات شگرفي در سياست خارجي خواهد داشت
وزير کشور صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در بيت نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز، با آيت‌الله مجتهد شبستري ديدار و گفت‌وگو کرد.

عبدالرضا رحماني فضلي در اين ديدار وضعيت امنيتي و سياسي کشور را خوب توصيف کرد و گفت: اين در حالي است که کشورهاي اطراف ايران در آتش و خون هستند و هر روز خبرهايي از انفجار و درگيري و ترور و دخالت‌هاي خارجي در اين کشورها شنيده مي‌شود و در واقع ايران گلستاني در بين اين آتش است.
وي با بسيار مهم ارزيابي کردن اهميت راهپيمايي 22 بهمن در سياست خارجي جمهوري اسلامي، خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم در اين راهپيمايي تاثيرات شگرفي در سياست خارجي کشور خواهد داشت.
رحماني فضلي با اشاره به اظهارات توهين‌آميز مقامات آمريکايي، گفت: اين اظهارات، عزم مردم ما را براي حضور در صحنه بيشتر مي‌کند.
وزير کشور با بيان اين که مسوولان آمريکايي بعد از 35 سال هنوز تحليل درستي از رفتار مردم ايران ندارند، افزود: وقتي که جمهوري اسلامي حاضر شده است تحت شرايط خاصي براي دفع شر دشمن پاي ميز مذاکره بيايد، آنها بايد بدانند که اين به معناي عقب‌نشيني يا ضعف نيست و ان‌شاءالله مردم ايران در راهپيمايي امروز اين موضوع را ثابت خواهند کرد.
رحماني فضلي همچنين با اشاره به توافق ايران با گروه 1+5، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسير اجراي اين توافق خوب پيش مي‌رود و فضاي کلي کشورهاي 1+5 نسبت به ايران شکسته شده است.
وي با بيان اين که اين شرايط بايد مديريت شود، افزود: هرچه حمايت‌هاي داخلي از دولت بيشتر باشد، دولت با قدرت بيشتري در عرصه مذاکرات حاضر خواهد شد.
نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي هم در اين ديدار گفت: اظهارات بي‌ادبانه مقامات آمريکايي که هر سال در آستانه 22 بهمن تکرار مي‌شود، باعث حضور پرشورتر مردم در راهپيمايي اين روز خواهد شد.
آيت‌الله محسن مجتهد شبستري افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب هم اشاره کردند مقامات آمريکايي در اظهار تمايل براي تعامل با جمهوري اسلامي و ملت ايران دروغگو هستند.
وي همچنين با قدرداني از تلاش دولت و نيروهاي مسلح در امدادرساني به مناطق سرمازده شمال کشور، گفت: همدلي مردم و همراهي آنها با ارگان‌هاي مسوول در ايران، رمز عبور از مشکلات مختلف بوده است که در اين حادثه هم اين موضوع ثابت شد.
وزير کشور پس از اين ديدار به همراه نماينده ولي فقيه در استان و استاندار آذربايجان شرقي، در جمع راهپيمايان تبريزي حاضر شد و مسير ميدان شهدا تا ميدان نماز را با سردادن شعارهاي انقلابي پيمود.
رحماني فضلي همچنين در جمع مردم غيور و انقلابي تبريز در محل تجمع راهپيمايان سخنراني خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386