شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 02:40 ق ظ - 05(May) 25 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image ساختمان ها و آسایشگاه های موجود در مسیر خیابان ۳۵ متری ارتش با همت و تلاش مجموعه کارکنان شهرداری منطقه ۳ تخریب شد و در اختیار پیمانکار طرح قرار گرفت.

image شهردار منطقه چهار گفت: با اجرای پروژه های متعدد شهری، منطقه ستارخان تبدیل به کانون توسعه شهری شده است.

image قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز نحوه به کار گیری خودروهای استیجاری این مجموعه در سال 97 را اعلام کرد.

image شهردار تبریز از آغاز مراحل تجهیز و نصب دومین دستگاه "تی بی ام" خط دو قطار شهری تبریز، خبر داد و گفت: هفده قطعه از این دستگاه پس از ترخیص گمرک و انتقال آن به

image سرپرست منطقه هشت شهرداری تبریز به همراه علی آجودان زاده عضو شورای شهر تبریز و جمعی از شهروندان جهت شناسایی و رفع مشکلات از کوچه ها و معبر خیابان 24متری دمشقیه (گوموش قیه) بازدید کرد.

image رئیس شورای اسلامی شهر تبریز به همراه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از کارخانه بازیافت پسماندهای الکترونیکی بازدید کرد.

آی نیوز؛ معاون خدمات شهری شهردار تبریز :

image معاون خدمات شهری شهردار تبریز به همراه مدیرعامل سازمان میادین و شهرداران مناطق 6 و 10 از بازار خودرو مایان بازدید کرد.

image رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری خبر رونمایی از فرش های نفیس جام جهانی فوتبال 2018 روسیته را به شکل گسترده ای پوشش دادند.

imageشهرداری منطقه 6 کلانشهر تبریز در راستای خدمات دهی و آسایش شهروندان غرب تبریز 9 پروژه جدید را با 120 میلیارد ریال هزینه به زودی به بهره برداری می رساند.

image شهردار منطقه ۴ تبریز گفت: پارک سردار ملی امروز (سه شنبه) به بهره برداری می رسد.

image معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تبریز از تداوم عملیات عمرانی احداث ساختمان اداری این منطقه از شهرداری تبریز خبر داد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تعظیم سینمای اروپا به آسیا/ نخل طلا به ژاپن رسید

سینمای آسیا در هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن حضوری درخشان داشت و درام خانوادگی «دزدان فروشگاه» از ژاپن جایزه نخل طلای کن ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد.

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

مرکز آمار ایران اعلام کرد سال ۱۳۸۰، ٦٩ درصد کارمندان دولت مرد و ٣١ درصد زن بوده‌اند که این نسبت سال ٩٥ به ٥٩ درصد مرد و ٤١ درصد زن...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386