یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 05:42 ق ظ - 09(Sep) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

در پی تلاش های شهرداری منطقه 6، با نصب ست های ورزشی و ایجاد امکانات لازم زمین فوتبال، والیبال و بسکتبال در محلات غرب تبریز احداث شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از شهرداری منطقه 6 تبریز، سامان احمدزاده، شهردار منطقه 6 تبریز ضمن اعلام این مطلب گفت: زمین های والیبال، فوتبال و بسکتبال در محلات پر تراکم منطقه مانند شهرک امام (خانه سازی) و پارک های منطقه جهت ایجاد نشاط و انگیزه در جوانان ایجاد شده است .

وی احداث پروژه های ورزشی برای جوانان این محله ها را جزو ضروریات زندگی شهری دانست و اظهار کرد: در فضای خالی و بلا استفاده محلات شهرک امام تبریز با آسفالت ریزی اساسی و ایجاد زیرساختهای مناسب و نصب تورهای والیبال و بسکتبال و دروازه های فوتسال زمین های ورزشی احداث شده است.

احمدزاده، با تاکید بر اهمیت و جایگاه نشاط در زندگی مدرن شهری و تربیت نسل های آینده، خاطرنشان کرد: در زندگی ماشینی امروز ایجاد نشاط و تامین ابزارهای رفاه شهروندان و بخصوص جوانان و توسعه ورزشهای همگانی و محلات یکی از وظایف شهرداریهاست.

شهردار منطقه 6 کلانشهر تبریز، گفت: در تمام جهان شهرداری ها پیش از ایجاد زیرساختهای فنی و بنایی وظیفه حفظ آرامش شهروندان را به عهده دارد و شهرداری منطقه 6 ایجاد روحیه شاد و امنیت روانی و بسط فضاهای عمومی و ورزشی را یکی از اصول اساسی در اجرای تمام برنامه های خود قرار داده است.

لازم به ذکر است، به گفته شهردار منطقه 6 کلانشهر تبریز، ایجاد زیرساختهای مناسب و احداث زمین های ورزشی محلات تداوم خواهد. 

image

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

 یک دانشجوی دوره دکتری، فسیلی در شمال غرب روسیه پیدا کرد که بر اساس بررسی‌های محققان، متعلق به قدیمی‌ترین جانوری است که تا کنون شناسایی شده: جانوری از سرده دیکنسونیا...

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386