چهارشنبه, 01 اسفند 1397 ساعت 05:18 ق ظ - 02(Feb) 20 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image 

دبیر پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز از تصویب نرخ کرایه تاکسی های درون شهری خبر داد و گفت: در جلسه صبح امروز شورای شهر تبریز نرخ کرایه تاکسی مسیرهای مختلف به تصویب رسید.

به گزارش آی نیوز، علی آجودان زاده در حاشیه شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه این لایحه قبل از این یکبار در شورای شهر تصویب شده بود، افزود: با اعتراض فرمانداری در خصوص کرایه برخی مسیرها به شورا بازگشت داده شده بود که پس از اعمال اصلاحات در کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بررسی و تصویب شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: پس از اظهار نظر اعضای شورای شهر این لایحه با تغییرات اعمال شده به تصویب رسید. این مصوبه پس از تایید در فرمانداری اجرایی می شود.

علی آجودان زاده بررسی ظرفیت های تبریز در خصوص فضای سبز و ورزشی را یکی دیگر از موضوعات مورد بحث شورا عنوان کرد و خاطر نشان کرد: طرح جامع فضای سبز در کمیسیون محیط زیست تدوین می‌شود که طبق برنامه در آینده معاونت شهرسازی شهرداری و کمیسیون شهرسازی شورا هم به این موضوع ورود می‌کنند.

وی با تاکید بر اظهارات اعضای شورای شهر تبریز ادامه داد: موفقیت در بازچرخانی تبریز منجر به کاهش وابستگی به زرینه‌رود و افزایش آب ورودی به دریاچه ارومیه می‌شود، همچنین به عنوان برندی برای تبریز نشانگر توسعه یافتگی این شهر تلقی می‌شود.

آجودان زاده با اشاره به صحبت های رییس شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد:  شهرداری در وضعیت بد مالی نیست ولی این حرف به این معنا نیست که شرایط ما به اندازه ای خوب است که تدارکات چی ادارات دیگر شویم. او با تقدیر از زحمات کارکنان شهرداری گفت: جا دارد از تلاش خدمتگزاران شهرداری تشکر کنیم.

دبیر پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه به تشریح موضوعات مورد بررسی دیگر در این جلسه پرداخت و متذکر شد: شهرداری تبریز تاکنون برای پرداخت حقوق پرسنل خود از جایی وام نگرفته که این مهم، امر بسیار قابل توجهی است که باید برای درآمد پایدار شهر چاره های اساسی اندیشیده شود.

علی آجودان زاده گفت: نتایج کارشناسی از کمیسیون های مختلف شورا می تواند به یکی از ساز و کار های حل معضلات شهری تبدیل شود و پیشنهاد ساماندهی دستفروش ها با راه اندازی بازارچه های مختلف از جمله بازارچه شب از طریق کمیسون سرمایه گذاری و بهبود کسب و کار تاثیر گذار خواهد بود.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386