چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 05:18 ب ظ - 05(May) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

همایش روز جهانی عصای سفید در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری همایش ویژه روشندلان در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: این همایش ها یادآوری به مسولین است که امکانات مناسب برای زندگی این قشر از شهروندان را فراهم کنند و فضای عمومی شهر مناسب سازی شود.

همایش روز جهانی عصای سفید در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد 

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری همایش ویژه روشندلان در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: این همایش ها یادآوری به مسولین است که امکانات مناسب برای زندگی این قشر از شهروندان را فراهم کنند و فضای عمومی شهر مناسب سازی شود.

به گزارش آی نیوز، حجت الاسلام حمیدی افزود: خوشبختانه ستاد مناسب سازی در شهرداری شکل گرفته و تمامی طرح ها حتما پیوست لازم را خواهد داشت تا تمامی اقشار خاص شهر استفاده های لازم را ببرند.

وی با اشاره به اینکه پیامبران بالاترین امتحانات را تجربه کرده اند، اظهار داشت: روایت داریم که امتحانات الهی از علاقه خداوند به بندگانش ناشی می‌شود تا با صبر و تحمل و شکیبایی جایگاه خودشان را بالاتر ببرند.

حمیدی تصریح کرد: اجرای سیاست های خدمات محور شهرداری تبریز با طرح گوزل تبریزیم و مناسب بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی شهر همراه با پیاده روهای بافت تاریخی و مرکزی شهر از جمله این اقدامات است.

وی با بیان اینکه مناسب سازی سطح شهر توسط شهرداری تبریز همگام با طرح های فرهنگی برای نهادینه کردن فرهنگ مشارکت عمومی و روحیه نوعدوستی از مهمترین اقدامات معاونت فرهنگی شهرداری تبریز است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386