شنبه, 29 دی 1397 ساعت 10:40 ب ظ - 01(Jan) 19 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

همایش روز جهانی عصای سفید در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد 

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری همایش ویژه روشندلان در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: این همایش ها یادآوری به مسولین است که امکانات مناسب برای زندگی این قشر از شهروندان را فراهم کنند و فضای عمومی شهر مناسب سازی شود.

به گزارش آی نیوز، حجت الاسلام حمیدی افزود: خوشبختانه ستاد مناسب سازی در شهرداری شکل گرفته و تمامی طرح ها حتما پیوست لازم را خواهد داشت تا تمامی اقشار خاص شهر استفاده های لازم را ببرند.

وی با اشاره به اینکه پیامبران بالاترین امتحانات را تجربه کرده اند، اظهار داشت: روایت داریم که امتحانات الهی از علاقه خداوند به بندگانش ناشی می‌شود تا با صبر و تحمل و شکیبایی جایگاه خودشان را بالاتر ببرند.

حمیدی تصریح کرد: اجرای سیاست های خدمات محور شهرداری تبریز با طرح گوزل تبریزیم و مناسب بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی شهر همراه با پیاده روهای بافت تاریخی و مرکزی شهر از جمله این اقدامات است.

وی با بیان اینکه مناسب سازی سطح شهر توسط شهرداری تبریز همگام با طرح های فرهنگی برای نهادینه کردن فرهنگ مشارکت عمومی و روحیه نوعدوستی از مهمترین اقدامات معاونت فرهنگی شهرداری تبریز است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386