یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 05:24 ب ظ - 07(Jul) 21 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
طرح LEZ

به گزارش آی نیوز به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز ضمن تقدیر از عملکرد این معاونت شهرداری، گفت: امروزه مسائل مربوط به آلودگی هوا یکی از معضلات اصلی کلانشهرهای جهان است و هر روزه بر ابعاد و عوارض جانبی آن افزوده می‌شود. یکی از منابع اصلی آلودگی هوا وسایل نقلیه موتوری است و گازهای حاصل از احتراق سوخت وسایل نقلیه از مهمترین آلاینده‌های هوا به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: با توجه به این موضوع اولین گام در فرآیند کاهش آلودگی هوا، تلاش در راستای کاهش میزان تردد خودروها و نیز کاهش سوخت مصرفی به ازای پیمایش وسایل نقلیه است.

رحمتی عنوان کرد: در این راستا به منظور دستیابی به اهداف فوق راه‌حل‌های گوناگون ترافیکی مطرح شده که از جمله این راهکارها اجرای طرحLEZ   است و در کنار آن، بسترسازی و تشویق شهروندان به انتخاب مدهای حمل و نقل سالم و عمومی در سفرهای درون شهری است.

گفتنی است در در حاشیه این بازدید مهدی یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز به معرفی مجموعه معاونت حمل و نقل و شاخص عملکرد شش سازمان زیر مجموعه این معاونت پرداخت که از جمله آن مباحث نوسازی ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی، توسعه پایانه های حمل و نقل و بار، افزایش جابجایی مسافر قطار شهری وهوشمند سازی ترافیک، رفع شناسایی و رفع نقاط حادثه خیر و کاهش ۴۶ درصدی آمار حوادث درونشهری و کسب رتبه برتر تبریز در کشور بود. 

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386