یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 05:22 ب ظ - 07(Jul) 21 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تقویت حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و پروژه های مشارکتی در شهرداری منطقه پنج 

شهردار منطقه پنج تبریزگفت : پروژه های مشارکتی در توسعه شهر نقش مهمی دارد واین منطقه از سرمایه گذاران بخش خصوصی دراجرای طرح های عمرانی با کاربری های مختلف استقبال می کند.

به گزارش آی نیوز به نقل از شهرداری منطقه پنج تبریز، میر علی اصغر نساج غازانی با اعلام این مطلب افزود : با توجه به محدودیت منابع مالی و درآمد شهرداریها و همچنین هزینه بالای اداره شهر بدون حضور فعالان بخش خصوصی اجرای پروژه های عمرانی و توسعه اصولی شهر با مشکل مواجه می شود .

شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز همچنین در ادامه با اشاره به پتانسیل این منطقه برای سرمایه گذاری اظهار داشت : از سرمایه گذاری بخش خصوصی در سطح حوزه استقبال می کنیم .

نساج در این رابطه گفت : برخی از پروژه های مشارکتی منطقه که با مشکل مواجه شده اند در صورت رفع آنها نقش مهمی در رونق بخشیدن به اقتصاد منطقه خواهند داشت.

وی ابراز امیدواری نمود با تسهیلاتی که شورای اسلامی شهر و مدیریت شهرداری در جهت حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی ارائه نموده شاهد حضور فعلان اقتصادی در توسعه متوازن کلانشهر تبریز باشیم .

وی در پایان از تقویت حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و پروژه های مشارکتی در شهرداری منطقه پنج خبر داد .

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386