یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 02:39 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
27 میلیارد و 400 میلیون تومان از دولت طلب داریم/ اعمال تخفیف 90 درصدی برای احیای بلوک میار میار 27 میلیارد و 400 میلیون تومان از دولت طلب داریم/ اعمال تخفیف 90 درصدی برای احیای بلوک میار میار

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز از طلب 27 میلیارد و 400 میلیون تومانی شهرداری تبریز از قبل اجرای سیاست بازآفرینی استانی دولت خبر داد.

به گزارش آی نیوز، محمد حسین زاده گفت: دولت بابت اجرای سیاست بازآفرینی شهری مصوب شورای بازآفرینی استانها و ابلاغی سازمان برنامه ریزی و بودجه و شهرسازی، به شهرداری تبریز بدهکار است و تا کنون مبلغی دریافت نکرده ایم.

وی اظهار داشت: بافت فرسوده و حاشیه نشین شهر تبریز مشمول اعمال تخفیف های تشویقی دولت برای صدور پروانه های ساختمانی است و شهرداری نیز با اجرای این طرح، شهروندان را برای احداث چهار طبقه با احتساب پارکینگ (یک پیلوت و سه طبقه مسکونی) معاف کرده است.

حسین زاده یادآور شد: طبق این مصوبه مقرر شد دولت هزینه این پروانه های ساختمانی پرداخت کند ولی تا کنون ریالی پرداخت نکرده است.

وی تصریح کرد: طرح باز آفرینی شهری دولت با هدف احیای بافت های فرسوده و حاشیه نشین شهر های کشور در حال اجراست و تمامی شهرداری های شهرها بزرگ و کوچک کشور مجری این طرح هستند.

حسین زاده صدور پروانه های ساختمانی را یکی از منابع درآمدی شهرداری اعلام کرد و اضافه کرد: تحقق درآمد شهرداری تبریز در این بافت ها منوط به بازپرداخت هزینه پروانه های صادر شده از طرف دولت است.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: اجرای این طرح دولتی مزایایی هم دارد و شهرداری تبریز با صدور پروانه ساخت واحد های تجاری و هتل با تخفیف 90 درصدی، دست سرمایه گذاران برای احیای بلوک های مرکزی شهری مانند (میار میار)، در بافت فرسوده تبریز را باز گذاشته است.

محمد حسین زاده  ادامه داد: در سایر بلوک های بافت فرسوده تبریز نیز با تخفیف 60 درصدی برای شهروندان اقدام به صدور پروانه می کنیم و شهروندان می توانند از این سیاست تشویقی بهره مند شوند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386