یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 03:32 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
شهرک ارم نیازمند توجه بیشتر شهرداری است شهرک ارم نیازمند توجه بیشتر شهرداری است

شهردار تبریز گفت: بدلیل برخی بی توجهی ها در گذشته شهرک ارم با وجود زیرساخت های استاندارد شهرسازی به توسعه مطلوب نرسیده است.

به گزارش آی نیوز، ایرج شهین باهر در دیدار با اعضای هیئت امنای شهرک ارم اظهار با بیان اینکه در شهرداری تمام تلاش ما حل مشکلات شهروندان در تمام مناطق شهر است گفت: شهرداری و شورا در این دوره نگاه ویژه به منطقه شهرک ارم داشته و در صدد حل مشکلات این شهرک هستند.

او شهرک ارم را یکی از شهرک های استاندارد از لحاظ زیرساخت های شهرسازی دانست و اظهار داشت: تنها مشکل شهرک ارم همجواری با مناطق حاشیه نشین است که با برنامه های شهرداری برای درجا سازی مناطق حاشیه نشین، بزودی این مشکل حل خواهد شد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنانش به موضوع سکونت گاه غیر رسمی اسدگولی در منطقه ارم اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه ساماندهی معضل حاشیه نشینی و سکونت گاه غیر رسمی جز وظایف شهرداری نیست ولی خود را موظف می دانیم که این مشکل را حل کنیم.

شهین باهر با بیان اینکه شهرک ارم در سال های گذشته باوجود امتیازات بالای شهرسازی از قبیل خیابان های عریض پیشرفت مناسب نداشته است افزود: این منطقه را لایق توسعه گسترده می دانیم و بر همین اساس در این منطقه مجوز بلند مرتبه سازی و ساخت واحدهای تجاری را صادر کرده ایم.

او تاکید کرد: بر اساس برنامه هایی که شهرداری تبریز تدوین کرده، در آینده ای نزدیک شاهد توسعه این شهرک خواهیم بود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386