یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 03:44 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
اجرای پروژه تجاری، تفریحی، و فرهنگی میار میار آغاز می شود/ کسب رتبه سوم منطقه ۸ در میزان تحقق بودجه ۹۷ اجرای پروژه تجاری، تفریحی، و فرهنگی میار میار آغاز می شود/ کسب رتبه سوم منطقه ۸ در میزان تحقق بودجه ۹۷

شهردار منطقه ۸ تبریز گفت: پارکینگ موقت میارمیار تخلیه و تحویل شرکت عمران و توسعه جهت آغاز عملیات اجرائی پروژه شد.

به گزارش آی نیوز، رضا پاک نهاد با بیان این خبر گفت: در راستای اجرای هرچه سریعتر پروژه، عوامل منطقه هشت اقدام به تخلیه پارکینگ موقت میارمیار نموده و اراضی پروژه را در اختیار شرکت عمران و توسعه قرار دادند.

وی ادامه داد: با اجرائی شدن پروژه تجاری، تفریحی و فرهنگی میارمیار شاهد رشد و توسعه روز افزون شهری منطقه خواهیم بود.

پاک نهاد در دیگری از سخنانش به تحقق ۶۳درصدی بودجه ۹۷ در منطقه هشت اشاره کرد و اظهار داشت: شهرداری منطقه 8 سال گذشته از نظر تحقق درآمد در رتبه نهم بود که با عملکرد کارکنان منطقه امسال شهرداری منطقه هشت از نظر درآمد در رتبه سوم قرار گرفته است.

رضا پاک نهاد افزود: با پیگیری و اهتمام تمامی عوامل منطقه هشت، با جمع وصولی ۴۰.۱ میلیاردتومانی از بودجه ۶۳.۷۵ نه ماهه ۹۷ توانسته رتبه سوم را در بین مناطق شهرداری کسب کند.

شهردار منطقه 8 با بیان اینکه رتبه سوم در حالی اتفاق افتاده است که منطقه هشت شهرداری تبریز با ۱.۶ درصد از کل وسعت تبریز به عنوان کوچکترین منطقه شهرداری این کلانشهر محسوب می شود گفت: در سال ۹۶ در همین دوره با ۲۵.۹ میلیارد رتبه نهم را در وصول درآمد، کسب کرده بود.

شهردار منطقه ۸ تبریز همچنین بودجه سال جاری منطقه هشت شهرداری را ۸۵ میلیارد اعلام کرده و اظهار امیدواری کرد: با تلاش و همت عوامل درآمدی منطقه شاهد تحقق صد درصدی بودجه ۹۷ باشیم.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386