یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 02:24 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
ایجاد راه دسترسی شهرک مبل و خودرو تبریز از طرف اتوبان شهید باکری ایجاد راه دسترسی شهرک مبل و خودرو تبریز از طرف اتوبان شهید باکری

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو از پیگیری برای ایجاد راه دسترسی شهرک مبل و خودرو تبریز از طرف اتوبان شهید باکری خبر داد.

به گزارش آی نیوز، شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از شهرک مبل و خودرو مایان، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این شهرک شرکت کرد.

بیمقدار در این جلسه ضمن تقدیر از سرمایه گذاران و شهرداری منطقه ۶ تبریز و عوامل مرتبط با شهرک مبل و خودرو گفت: تشویق مالکین به تعامل و همکاری با شهرداری در جهت پیشبرد اهداف ضروری است.

وی در خصوص حل مشکلات این شهرک نیز گفت: در مورد تفکیک قرادادها نیز باید اقداماتی انجام شود و در مورد راه دسترسی شهرک نیز از  طرف اتوبان شهید باکری قول مساعد می دهم.

الهوردی مشفق معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه۶ تبریز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حضور نماینده مجلس، در خصوص جلساتی که در مورد راه دسترسی از اتوبان شهید باکری برگزار شده بود توضیحات کاملی را ارائه داد و برای سایر مشکلات موجود در شهرک تبادل نظر کرده و مقرر شد با پیگیری های جدی در جهت حل مشکلات همکاری های لازم انجام گیرد.

هئیت مدیره شهرک مبل و خودرو نیز در این جلسه با ارائه گزارش از موقعیت شهرک و برخی مشکلات موجود از شهرداری منطقه ۶ به جهت همکاری های لازم با سرمایه گذاران تقدیر کردند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386