یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 02:35 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
۸۲۲ دوره آموزشی از ابتدای سال جاری در مراکز فرهنگی و آموزشی برگزار شد ۸۲۲ دوره آموزشی از ابتدای سال جاری در مراکز فرهنگی و آموزشی برگزار شد

شهردار منطقه ۷ تبریز از برگزاری ۸۲۲ دوره آموزشی در مراکز فرهنگی و آموزشی این شهرداری از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش آی نیوز، علی فرخی با اشاره به اهمیت برگزاری دورههای آموزشی در این مراکز گفت: این دورهها در ۸۰ رشته مختلف آموزشی در زمینههای قرآنی، هنری، کامپیوتر،روانشناسی و مهارتهای زندگی، عکاسی، زبان، رباتیک،کمکهای اولیه، مشاورههای گروهی و فردی و... برای علاقمندان از ابتدای سال جاری برگزار و همچنان نیز ادامه دارد.

شهردار منطقه افزود: در سالجاری بالغ بر ۱۹۰۰۰ نفر از شهروندان منطقه در این دورهها و همچنین سایر کارگاههای آموزش شهروندی، بهداشت گروهی، فردی و ... که در مراکز فرهنگی و آموزشی این منطقه برگزار شده، شرکت کردهاند.

وی تصریح کرد: به دلیل کیفیت مناسب کلاسها و استفاده از اساتید مجرب، اهالی منطقه استقبال خوبی از برنامهها و فعالیتهای آموزشی و هنری این مراکز دارند.

گفتنی است: آموزش قرآن ویژه خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در زمینه  تجوید، ختم، ترتیل، صوت، لحن، مفاهیم، تدبر، قرآن بیسوادی، تفسیر، احکام و نهج البلاغه(کودکان و نوجوانان و بزرگسالان)، سبک زندگی ایرانی اسلامی، اخلاق در خانواده اخلاق اسلامی کودکان، مهدویت و خانوادهها، تدبر در قرآن، حجاب و عفاف، تربیت دینی پسران، اخلاق کودکان پسر و دختر از جمله کلاسهای تخصصی برگزار شده در بوستان قرآن شهرداری منطقه ۷ تبریز است.

لازم به ذکر است: برگزاری دورههای آموزشی کمکهای اولیه، مانور زلزله، فوریتهای پزشکی، سنجش سلامت، سنجش بینایی، طرح دادرسی مدارس و ... از جمله دوره های برگزار شده در سطح مدارس منطقه و مراکز آموزشی این شهرداری است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386