یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 03:20 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
کافه کتاب شهرداری تبریز الگویی برای سایر اداره‎ها و نهادها است کافه کتاب شهرداری تبریز الگویی برای سایر اداره‎ها و نهادها است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی گفت: کافه کتاب شهرداری تبریز در شهرک خاوران الگویی برای سایر اداره‌ها و نهادها است.

به گزارش آی نیوز، شهرام خدائی مدیرکل کتابخانههای عمومی آذربایجان‌شرقی ضمن بازدید از کافه کتاب شهرداری منطقه۹ در شهرک خاوران، با نسیانی شهردار این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

خدایی در این بازدید، تعلیم و تربیت را وظیفهای همگانی برشمرد و اظهار داشت: دستگاههای اجرایی و فرهنگی استان باید در برنامههای فرهنگی و تربیتی مشارکت جدی داشته باشند و در همین راستا اداره کل کتابخانههای عمومی استان آمادگی این را دارد تا با ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و افزایش سطح آگاهی و معلومات، در این فرآیند تأثیرگذار باشد.

مدیر کل کتابخانههای عمومی استان در بخش دیگری از سخنان خود، انجام فعالیتهای فرهنگی مشترک در حوزه کتاب و کتاب خوانی و تجهیز کتابخانهها به منابع اطلاعاتی بهروز و کارآمد را از موضوعاتی دانست که میتواند با همکاری ارگانها از جمله شهرداری مورد توجه قرار گیرد.

خدایی ضمن تقدیر از شهردار منطقه۹ ابراز داشت: تلاش فاخری که توسط نسیانی در تجهیز و راه اندازی اولین کافه کتاب مجموعه شهرداری تبریز در شهرک خاوران صورت گرفته است، قابلیت معرفی شدن به عنوان الگو در دیگر نهادها و ادارات را دارد.

عقابی رئیس کتابخانههای عمومی شهرستان تبریز نیز با اشاره به بازدیدهای مکرر از این کافه کتاب و دیدار و گفتگو با شهردار منطقه۹،  خاطرنشان کرد: نسیانی مدیری خوش فکر و خلاق در حوزه فرهنگی است و اهتمام ویژه وی در راه اندازی این کافه کتاب جهت بهرهمندی کارکنان و مراجعین این منطقه، موید این مطلب است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386