یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 02:54 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

پروژه مسیرگشایی خیابان ارک دارای اهمیت بسیار بالایی است 

عضو شورای شهر تبریز گفت: تملک و آزاد سازی انتهای خیابان ارک به خیابان امام خمینی (ره) تبریز از لحاظ ترافیکی و شهرسازی دارای اهمیت بسیار بالایی برای بافت مرکزی و گردشگری شهر تبریز است.

به گزارش آی نیوز، کریم صادق زاده افزود: حجم بالای تردد و بار ترافیکی این مسیر در طول روز با اتمام این پروژه تعدیل شده و شهروندان می توانند پس از اتمام آسفالت ریزی از تمام ظرفیت این خیابان استفاده کنند.

صادق زاده افزود: بدون تردید ملک باقی مانده سالها همشهریان و مردم آن منطقه را اذیت می کرد و چهره بسیار زشتی برای میهمانان و گردشگران بود، به دلایل متعددی تملک آن نهایی نشده بود اما بعد از پیگیری های مکرر و رفع موانع قانونی و با صرف هزینه ای بالغ بر شش میلیارد تومان تخریب آن انجام گرفت که امیدوارم در اولین فرصتِ ممکن شهرداری منطقه ۸ نسبت به زیباسازی و آسفالت ریزی آن مسیر اقدام کند.

وی اظهار داشت: شورای شهر همواره در کنار شهردار تبریز برای تسریع روند اجرای برنامه ها و پروژه های عمرانی مانند مسیرگشایی بوده و در این زمینه حمایت های لازم را نیز انجام می دهد.

این عضو شورای شهر تبریز متذکر شد:خوشبختانه بعد از یک تأخیر زمانی سی ساله شاهد بودیم که خیابان ارک به خیابان امام خمینی(ره) مسیرگشایی شد و انتظار شهروندان و اهالی آن منطقه به سر رسید.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386