یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 03:41 ق ظ - 06(Jun) 15 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

اولین مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، دامی و مایحتاج عمومی با زیر قیمت بازار توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز راه اندازی شد.

به گزارش آی نیوز، این مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، دامی، زراعی و مایحتاج عمومی با زیر قیمت بازار با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ناصر قره باغی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز، فیروزی رییس کارگروه کشاورزی استانداری، علی اکبر نژاد رضا مدیر تعاون روستایی استان، محمدعلی صدیقی عضو هیات رییسه اتاق اصناف، نظام صنفی کشاورزی استان و با استقبال پرشور شهروندان افتتاح شد.

گفتنی است این بازارچه توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز و با همکاری نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی راه اندازی شد.

ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در خصوص بازارچه شقایق گفت: براساس سیاست گذاری های انجام شده و در راستای حمایت از مصرف کنندگان، تولید کنندگان و باغداران محصولات خود را به صورت مستقیم با حذف واسطه و زیر قیمت بازار جهت  رفاه شهروندان عزیز در این بازارچه ارائه خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین این بازارچه دارای ۲۹ غرفه است که محصولات عرضه شده در غرف  این بازارچه  اعم از میوه و تره بار و سبزی محصولات باغی و زراعی، پروتئینی، لبنی، حبوبات و سایر مایحتاج عمومی است که با کیفیت مناسب به صورت مستقیم عرضه خواهد شود.

راه اندازی اولین مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی

محمدی ادامه داد: راه اندازی چنین بازارچه هایی در سطح شهر موجب خواهد شد تا مصرف کنندگان محصولات مورد نیاز خود را بدون اتلاف وقت و با حذف سفرهای درون شهری، از این بازارچه ها تأمین کنند .

در پایان مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از حمایت های بی دریغ شهردار تبریز از این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: در این بازارچه برای اولین بار از کیسه زباله های تجدید پذیر استفاده می شود.

گفتنی است این نمایشگاه در توانیر جنب آپارتمان های گلپارک (بازارچه شقایق) واقع شده است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386