یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 03:59 ق ظ - 06(Jun) 15 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
راه اندازی بازارچه‌های محلی توسط شهرداری تبریز باهدف عرضه مستقیم محصول راه اندازی بازارچه‌های محلی توسط شهرداری تبریز باهدف عرضه مستقیم محصول

قائم مقام شهردار تبریز از راه اندازی بازارچه های محلی توسط شهرداری تبریز باهدف عرضه مستقیم محصولات و حذف واسطه ها خبر داد.

رسول موسایی در حاشیه افتتاح اولین مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی در بازارچه شقایق توانیر در گفتگو با آی نیوز گفت: یکی از وظایف شهرداری تبریز ساماندهی مشاغل و مدیریت بر عرضه محصولات است.

وی افزود: بر همین اساس نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی در بازارچه شقایق با هدف حمایت از مصرف کنندگان، تولید کنندگان و باغداران و عرضه مستقیم محصولات با حذف واسطه و زیر قیمت بازار توسط سازمان میادین شهرداری تبریز راه اندازی شده است.

قائم مقام شهردار تبریز با اشاره به راه اندازی اینگونه از بازارچه ها توسط سازمان میادین گفت : در بازار با مسئله ای به نام کمبود کالا مواجه نیستیم و تنها مشکل اساسی عدم مدیریت در نظام توزیع کالا است که باعث شده با کمبود هایی مواجه باشیم و این موضوع نقش سازمان میادین را در احداث اینگونه از بازارچه ها برای ساماندهی و عرضه مستقیم کالا بسیار مهم می کند.

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده بازارچه دیگری در خیابان انقلاب افتتاح می شود، گفت: این بازارچه ها می توانند نقش مهمی در نظام توزیع و عرضه داشته باشند.

موسایی با اشاره به اینکه این بازارچه باعث ایجاد ارتباط مستقیم بین مصرف کننده با تولید کننده می شود، افزود: در این بازارچه ها محصولات با قیمت پایین تر از بازار عرضه می شود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386