شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 12:13 ب ظ - 07(Jul) 20 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

برگزاری جشن های نوروزی و برپایی آلاچیق عشایری در پارک توان باغمیشه 

شهردار منطقه پنج تبریز  در بازدید از اقدامات نوروزی دستوارات لازم را جهت رفع نیازهای موجود نمازخانه ها، کمپ گردشگری، پارکها و سرویس‌های بهداشتی صادر کرد.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه پنج تبریز، در این بازدید پنج ساعته میر علی اصغر نساج با قدر دانی از عملکرد معاونین خدماتی و عمرانی در زمینه استقبال از فصل بهار گفت: معاونت‌های خدماتی و عمرانی در فصل بهار علاوه بر افتتاح تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر (عج)، با تمام قوا با رفع کمبودها باید به بهترین شکل از گردشگران و مسافرین نوروزی استقبال خواهند کرد.

شهردار منطقه پنج تبریز افزود : مهمترین ورودی تبریز در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه پنج واقع شده که به همین سبب باید اقدامات ویژه‌ای برای استقبال از مسافران و عبور و مرور شهروندان انجام گردد.

وی همچنین با اشاره به مصادف شدن نوروز با ماه رجب افزود: امسال برای اولین بار در شهر تبریز جشن بزرگ استقبال از تحویل سال نو در پارک توان باغمیشه برگزار می شود. در همین راستا از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین در پارک توان باغمیشه به غیر از ایام شهادت حضرت زینب (س) و شهادت امام موسی کاظم (ع) جشن های با شکوهی برگزار خواهد شد.

نساج خاطرنشان کرد: در این پارک با برپایی آلاچیق زندگی عشایر آذربایجان در معرض دید شهروندان قرار می گیرد که این نمایشگاه از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین در پارک توان باغمیشه برپا می شود.

وی همچنین به اهمیت نظافت و استاندارد بودن نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی اشاره کرد و گفت: سرویس های بهداشتی و نمازخانه‌ها باید به بهترین شکل رضایت مسافرین و شهروندان را جلب کنند.

طی این بازدید نساج به پاس قدر دانی از حس وظفیه شناسی کارگر فضای سبز در رسیدگی به وضعیت نمازخانه و سرویس بهداشتی پارک میدان بسیج از وی قدر دانی کرد و همچنین مقرر شد حداکثر تا ۲۷ اسفند ماه سطح حوزه جهت استقبال از عید نوروز در آمادگی کامل قرار گیرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386