پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:13 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
هوشمندسازی و حمایت از استارت آپ‌ها از اولویت‌های شهرداری استمدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: فراهم کردن بسترهای مناسب برای حرکت به سمت شهر هوشمند از اولویت‌های سرمایه گذاری در شهر است. هوشمندسازی و حمایت از استارت آپ‌ها از اولویت‌های شهرداری است هوشمندسازی و حمایت از استارت آپ‌ها از اولویت‌های شهرداری است

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: فراهم کردن بسترهای مناسب برای حرکت به سمت شهر هوشمند از اولویت‌های سرمایه گذاری در شهر است.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، رضا جمالی در جلسه هم اندیشی نمایندگان و فعالان حوزه استارت آپ ها(کسب و کارهای نوین) با اشاره به نقش حمایتی شهرداری تبریز، افزود: هوشمند سازی شهری را نباید یک موضوع لوکس تصور کرد بلکه امروزه از الزامات مدیریت شهر است. بدون شک استارت آپ‌ها نه تنها مدیریت شهری بلکه سبک زندگی شهروندان را در آینده نزدیک تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مدیر سرمایه گذاری شهردای تبریز ادامه داد: در حوزه شهری باید داده‌ها همراه با طرح توجیهی مقرر ارائه شود تا مدیران شهری بدانند که قرار است چه ایده و استارت آپی باید جذب سرمایه گذاری کنند و خدمات شهرداری را به بهترین شکل ارائه دهند.

وی ادامه داد: حوزه‌های مختلف شهری از جمله حمل و نقل، ترافیک، گردشگری، مدیریت پسماند، تکریم ارباب رجوع، شهروند مداری، امور فرهنگی، امور خدماتی، شهرسازی، ذخیره انرژی محیط زیست و آلودگی هوا و دیگر مسایل شهری نیازمند حضور استارت آپ ها به صورت فعال و پر رنگ است.

جمالی افزود: امید است با رویه حمایتی از ایده‌های جدید و همکاری‌های متقابل تبریز به عنوان پایلوت مناسب شهر هوشمند با حضور استارت آپ ها در موضوعات شهری باشیم.

گفتنی است، در این جلسه موانع مسائل شهر هوشمند و کسب و کارهای نوین مورد بررسی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386