سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 09:07 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
لزوم آماده باش کامل و دائمی معاونت های خدمات شهری و عمرانیشهردار منطقه ۵ تبریز از آمادگی کلیه نیروهای خدماتی و عمرانی در طول سال خبر داد و گفت: شهرداری منطقه ۵ باید همیشه در برابر هر نوع بحران از آمادگی لازم و کافی برخوردار باشد. لزوم آماده باش کامل و دائمی معاونت های خدمات شهری و عمرانی لزوم آماده باش کامل و دائمی معاونت های خدمات شهری و عمرانی

شهردار منطقه ۵ تبریز از آمادگی کلیه نیروهای خدماتی و عمرانی در طول سال خبر داد و گفت: شهرداری منطقه ۵ باید همیشه در برابر هر نوع بحران از آمادگی لازم و کافی برخوردار باشد.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۵ تبریز، میر علی اصغر نساج در جلسه مدیریت بحران این منطقه با بیان این مطلب اظهار داشت: اگر اقدامات عمرانی و خدماتی را در طول سال و به صورت مرتب انجام دهیم، در مواقع خطر و بحران عملکرد مناسب تری خواهیم داشت.

نساج در ادامه افزود: این منطقه با لایروبی مهرانه رود یک ماه قبل از بارش‌های بهاری مانع آسیب دیدن و خسارت به معابر و محلات شده است.

وی همچنین اظهار داشت: تمامی نیروهای خدماتی و عمرانی باید در برابر سیل و بارش‌های شدید بهاری در آماده باش کامل باشند.

شهردار منطقه ۵ تبریز به ضرورت حذف سنگ‌های واقع در انتهای برخی محلات که به کوه مشرف شده اشاره کرده و گفت: باید حداکثر تا سه ماهه اول سال خطر ریزش سنگ در کوچه‌های منتهی به کوه مرتفع شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386