دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 06:11 ق ظ - 09(Sep) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
آغاز رفع خطر ریزش سنگ از محلات منتهی به کوه عون بن علیپس از بازدید شهردار منطقه ۵ از محلاتی که با خطر ریزش سنگ مواجه هستند معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه اقدام به انتقال سنگ‌ها کرد.

پس از بازدید شهردار منطقه ۵ از محلاتی که با خطر ریزش سنگ مواجه هستند معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه اقدام به انتقال سنگ‌ها کرد.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۵ تبریز، در پی دریافت گزارش از شهروندان میرعلی اصغر نساج به همراه جمعی از مدیران خود از محلات الهیه و ولی امر بازدید و دستورات لازم را جهت انتقال سنگ های واقع در این محلات صادر کرد.

بر اساس این گزارش اکیپ‌های خدمات شهری منطقه ۵ بلافاصله با خرد کردن و تکه تکه کردن سنگ های نسبتاً بزرگ اقدام به انتقال آن کردند.

با اقدام صورت گرفته تهدید امنیت جانی شهروندان ساکن در این محلات مرتفع می شود.

گفتنی است شهردار منطقه پنج در جلسه مدیریت بحران این منطقه از خدمات شهری منطقه خواست تا حداکثر در سه ماهه اول سال در سطح حوزه حذف سنگ هایی که با خطر ریزش مواجه هستند را به پایان رساند.

آغاز رفع خطر ریزش سنگ از محلات منتهی به کوه عون بن علی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386