یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 02:09 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
تلاش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برای جلوگیری از سیلاب و آبگرفتگینخاله برداری از اطراف مسیل ها، کانال ها و اطراف کنارگذرها، به منظور جلوگیری از بروز سیلاب و آبگرفتگی معابر تمامی کانال ها و مسیل های بالادست شرق تبریز لایروبی و پاکسازی تلاش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برای جلوگیری از سیلاب و آبگرفتگی تلاش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برای جلوگیری از سیلاب و آبگرفتگی

نخاله برداری از اطراف مسیل ها، کانال ها و اطراف کنارگذرها، به منظور جلوگیری از بروز سیلاب و آبگرفتگی معابر تمامی کانال ها و مسیل های بالادست شرق تبریز لایروبی و پاکسازی می شود.

به گزارش آی نیوز، با همکاری سازمان مدیریت پسماند و معاونت خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه تبریز، نخاله برداری از اطراف مسیل ها، کانال ها و کنارگذرها تا آغاز بارندگی ها اجرا می شود.

ماشین آلات و تجهیزات موجود در سازمان مدیریت پسماند که توسط عوامل و متخصصان مربوطه بازسازی شده و در راستای آمادگی کامل برای لایروبی و پاکسازی مسیل های بالادست در مواقع بارش های احتمالی شدید به حالت آماده باش درآمدند.

علیرضا اصغری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با اعلام اینکه برای وقوع سیلاب های احتمالی عوامل سازمان همواره باید آمادگی کامل را داشته باشند گفت: عوامل دستگاه نظارت سازمان بر عملکرد پیمانکاران مناطق و نحوه پاکسازی معابر و سطح شهر به صورت شبانه‌روزی نظارت دارند.

او اظهار داشت: با بازسازی ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به منظور استفاده از امکانات موجود و کاهش هزینه ها در آستانه شروع بارش های فصلی، باعث شده است تا این تجهیزات به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات بهینه و خدمات رسانی به شهروندان باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند افزود: عوامل سازمان با همکاری معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز ماشین آلات و تجهیزاتی همچون کمپرسی های ده چرخ و لودر در اختیار مناطق قرار داده است تا با خاکبرداری و لایروبی کانال ها و مسیل ها از بروز سیلاب جلوگیری شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386