دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 07:33 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
تداوم عملیات لایروبی کانال های منطقه ۷ تبریزشهردار منطقه ۷ تبریز گفت: با توجه به هشدارهای اداره هواشناسی و به منظور پیشگیری از سیلاب های احتمالی و آب گرفتگی معابر، عملیات لایروبی و پاکسازی کانال های موجود در حوزه

شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: با توجه به هشدارهای اداره هواشناسی و به منظور پیشگیری از سیلاب های احتمالی و آب گرفتگی معابر، عملیات لایروبی و پاکسازی کانال های موجود در حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز در حال اجراست.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به هشدارهای اداره هواشناسی و با عنایت به فرا رسیدن فصل بارش و در راستای پیشگیری از آب گرفتگی کوچه ها و معابر سطح منطقه و حوادث مربوطه، عملیات لایروبی کانالها در حوزه این شهرداری توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه  به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

فرخی در بازدید از وضعیت کانال های موجود در سطح منطقه اظهار داشت: لایروبی و لجن برداری از کانال های کرجان، جاده صنعتی، رواسان، کانال ورودی خلجان و دهانه سایر کانال های سطح منطقه از جمله کانال توفیقی، دیزل آباد، رسالت توسط گروه‌های زحمتکش خدماتی  و ابزار آلاتی مانند بیل مکانیکی اقدام شده است.

وی تصریح کرد: در این عملیات توسط معاونت خدمات شهری منطقه نسبت به لایروبی و لجن برداری کانال کرجان که جزو کانال های مهم در دفع سیلاب های شهری می باشد  در تلاقی جاده تبریز – آذرشهر به تعداد ۱۵۰ سرویس، نصب دال های بتنی و گونی های شنی جهت جلوگیری از ورود سیلاب به سطح جاده و کنترل آن اقدام شده است.

شهردار منطقه افزود: همچنین در ادامه این کانال در آخر آخماقیه نسبت به پاکسازی و لایروبی مسیل، احداث سد بند و ایجاد مسیل انحرافی در ۳ نقطه متفاوت اقدام شده است.

لازم به ذکر است با پیگیری ها و تاکیدات شهردار منطقه ۷ تبریز، عوامل معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه در آماده باش کامل هستند.  

تداوم عملیات لایروبی کانال های منطقه ۷ تبریز

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386