شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 07:47 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
احداث ۳ پارک محله ای جدید در منطقه چهار تبریز/ محله محوری، اولویت حوزه خدمات شهریشهردار منطقه ۴ تبریز اجرای طرح‌های مسیرگشایی را مبنای حوزه عمرانی و محله‌محوری را اولویت حوزه خدمات شهری در سال جدید عنوان کرد. احداث ۳ پارک محله ای جدید در منطقه چهار تبریز/ محله محوری، اولویت حوزه خدمات شهری احداث ۳ پارک محله ای جدید در منطقه چهار تبریز/ محله محوری، اولویت حوزه خدمات شهری

شهردار منطقه ۴ تبریز اجرای طرح‌های مسیرگشایی را مبنای حوزه عمرانی و محله‌محوری را اولویت حوزه خدمات شهری در سال جدید عنوان کرد.

به گزارش آی نیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۴  تبریز، اکبر امجدی در جلسه ای که با حضور معاونین و مدیران به‌ منظور تبیین سیاست‌های کاری منطقه در سال جدید برگزار شد، اظهار داشت: با سرلوحه قرار دادن شعار سال باید با هم‌گرایی بیشتر مسیر طی شده را رونق ببخشیم.

امجدی اجرای پروژه های مسیرگشایی را اولویت اول در اجرای طرح های عمرانی برشمرد و گفت:طرح‌های مسیرگشایی امسال مطابق مسیرهای طرح تفصیلی، در بخش‌های مختلف تملک، آزادسازی و عملیات عمرانی پیگیری شده و به امید پروردگار، ۶ رشته مسیرگشایی جدید عملیاتی می‌ شود.

وی با بیان اینکه توسعه پارک های محله ای از مهمترین برنامه های مدیریت شهری است، اظهار داشت: در سال جدید ۳ پارک محله ای جدید در منطقه چهار احداث و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

شهردار منطقه ۴ تبریز خاطرنشان کرد: امسال با تمرکز ویژه در حوزه خدمات شهری و اجرایی، سعی داریم خدمات محله‌محور را توسعه داده و فضای میادین، معابر، مسیرها و محلات شهر را مهیای حضور آسوده شهروندان کنیم؛ بر این اساس، برنامه‌ های تنظیف، پاکسازی و همچنین سرکشی بر وضعیت معابر عمومی، با جدیت و قاطعیت بیشتر، در دستور کار قرار گرفته ‌است.

امجدی اجرای برنامه‌ های نشاط‌بخش اجتماعی را از اقدامات مهمی برشمرد که باید در طول سال با جدیت پیگیری شود.

وی توسعه ورزش همگانی و برگزاری جشنواره محلات را از محورهای این برنامه ها در سال جدید خواند.

امجدی تقویت آموزش های شهروندی را از دیگر برنامه های منطقه در سال جدید عنوان کرد و افزود: باید سعی کنیم بحث آموزش هم در سطح کارمندی و هم در حوزه آموزش های شهروندی با کیفیت بیشتری اجرا شود.

شهردار منطقه ۴ با اشاره به وضعیت اقتصادی جامعه و تنگناهای مالی، کاهش هزینه های جاری، صرفه جویی و حرکت در مسیر درآمدهای پایدار را سه عامل مهم برای اجرای مطلوب سیاست های کاری و عبور از شرایط فعلی عنوان کرد.

وی با اشاره به لزوم ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از بروز تخلفات، تاکید کرد: انجام امور باید در مسیر قانونی پیگیری شود و شهروندان به عنوان پشتوانه مهم اجرای برنامه های کاری بیش از پیش مورد تکریم واقع شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386