سه شنبه, 23 مهر 1398 ساعت 08:28 ب ظ - 10(Oct) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

ترافیک تبریز با برنامه ریزی صحیح روان تر می شود 

گرفتن تصمیمات به موقع و برنامه ریزی های صحیح و پیش بینی های لازم می تواند در روان تر شدن ترافیک شهر تبریز بسیار موثر باشد.

اصغر آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز اظهار داشت: بهینه نمودن ارائه خدمات ترافیکی به شهروندان شامل ساماندهی پارک های حاشیه ای، پارکینگ های سطح شهر و بررسی و حل آسیب های موجود و مدیریت بحران اولویت برنامه های ما در سال جدید است.

آدی بیگ عنوان کرد: ساماندهی ترافیک معـابر با اتخاذ تصمیمات مطالعه شده، ایمن سازی و شناسایی نقاط حادثه خیز و حل مشکلات مربوط به پارکبانی و پارکینگ های سطح شهر که از درخواست های بجای شهروندان است، در اولویت کاری سازمان قرار دارد.

وی ادامه داد: در حوزه حمل و نقل تلاش می کنیم برنامه ریزی های اصولی جهت هوشمندسازی و افزایش دوربین های ثبت تخلفات مکانیزه، نصب تجهیزات به روز ترافیکی، خط کشی، فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ ترافیک و دیگر اقدامات در راستای حل مشکلات ترافیکی و به حداقل رساندن آن گام های موثر برداریم که برای این اقدامات هزینه ای بالغ بر۱۵ میلیارد تومان مورد نیاز است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: اگر با مردم همراه باشیم، همواره و در همه حال مردم در کنار ما هستند. تجربه ما در اجرای ارشادی طرح زوج و فرد و طرح کمپین ۶۰ و رانندگی بین خطوط این موضوع را ثابت کرده است .

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386