پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 11:26 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
ضرورت برگزاری مانور واقعی زلزله در تبریز/ از عملکرد شهرداری در کمک رسانی به سیل زدگان تشکر می کنمرئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تبریز بر ضرورت برگزاری مانور واقعی زلزله در تبریز تاکید کرد. ضرورت برگزاری مانور واقعی زلزله در تبریز/ از عملکرد شهرداری در کمک رسانی به سیل زدگان تشکر می کنم ضرورت برگزاری مانور واقعی زلزله در تبریز/ از عملکرد شهرداری در کمک رسانی به سیل زدگان تشکر می کنم

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تبریز بر ضرورت برگزاری مانور واقعی زلزله در تبریز تاکید کرد.

به گزارش آی نیوز، فریدون بابایی اقدم امروز در جلسه شورای شهر تبریز از تلاش های صورت گرفته توسط شهرداری تبریز برای مواجهه با سیل اخیر گفت: سه اکیپ شهرداری تبریز در پل دختر و آق قلا مستقر و مشغول به ارائه خدمات هستند که اقدامی ارزشمند است.

وی اظهار داشت: از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز بخاطر پیگیری های متعدد سیل در مناطق گلستان و جنوب کشور تشکر می کنم.

بابایی اقدم افزود: اتفاقات رخ داده در آق قلا بخاطر اشتباهات فردی است. دریچه سد وشمگیر بیش از ۱۰ سال است که خراب بود و هیچ اراده ای برای تعمیر آن وجود نداشت، راه آهن احداثی در غرب شهر نیز با دبی ۲۵ ساله در نظر گرفته شده بود.

وی گفت: تجربه آق‌قلا نشان داد چیزی به نام مدیریت بحران در کشور نداریم. تنها کاری که در به عنوان مدیریت بحران در منطقه آق قلا اتفاق افتاد توزیع اقلام بود که آن هم اصلا به صورت مناسب انجام نمی شد.

بابایی اقدم ادامه داد: رهبری مدیریت بحران اصلا وجود ندارد و باید مشخص شود که چارت مدیریت بحران چگونه است و چه کسی مسئولیت دارد.

این عضو شورای شهر تبریز در بخش دیگری از سخنانش به تفاوت های موجود بین تبریز و آق قلا اشاره کرد و اظهار داشت: وضعیت شهر تبریز با آق قلا متفاوت است، چرا که در شهر تبریز و در منطقه بهشتی بارش باران باعث تخریب سه خانه شده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت بحران در شه تبریز و تاکید بر توجه به موضوع زلزله، گفت: باید برنامه ریزی های مناسب برای مدیریت بحران صورت گیرد، برای مواجهه با سیل باید قدم عملی برداریم و ۹۰ درصد از انرژی خود را روی زلزله متمرکز کنیم چراکه تبریز شهری زلزله خیز است.

بابایی اقدم گفت: باید به دنبال برگزاری مانور واقعی مدیریت بحران در شهر تبریز با محوریت زلزله باشیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386