شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 04:43 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
توجه به معماری بومی در مبلمان شهری از رویکردهای شهرداری تبریز استمعاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: توجه به معماری بومی در مبلمان شهری یکی از رویکردهای معاونت عمرانی شهرداری تبریز است. توجه به معماری بومی در مبلمان شهری از رویکردهای شهرداری تبریز است توجه به معماری بومی در مبلمان شهری از رویکردهای شهرداری تبریز است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: توجه به معماری بومی در مبلمان شهری یکی از رویکردهای معاونت عمرانی شهرداری تبریز است.

به گزارش آی نیوز، محمد حسین اسحقی در اولین جلسه سال جدید با مدیران حوزه فنی و عمرانی شهرداری تبریز پیگیری در تسریع اجرای پروژه های عمرانی را خواستار شد و گفت: اجرای پروژه های عمرانی مطابق با بودجه مصوب سال جدید انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه باید پروژه ها و خدمات عمرانی در سطح شهر تسریع و  نظارت در اجرای پروژه ها نیز تقویت شود، ادامه داد:  مدیران باید ضمن احصاء پروژه های عمرانی، راهکارهای کارشناسی و فنی برای رفع مشکلات ارائه کنند تا با حل آنها، سطح رفاه و رضایتمندی مردم از پروژه های عمرانی ارتقا یابد.

وی با اشاره به سیلاب های اخیر و مشکلات ایجاد شده در برخی شهرهای کشورمان بر تأمین امنیت پایدار در سطح شهر تا کید کرد و افزود: باید هماهنگی‌های لازم برای تأمین امنیت در مواجهه با مشکلاتی مانند سیلاب تامین شود.

اسحقی در این راستا خواستار تشکیل جلسه ای مشترک با  حضور معاونین خدمات شهری و معاونین فنی و عمرانی مناطق و همچنین کمیته آب معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جهت ارائه تجربیات نقاط حادثه خیز مرتبط با مسیل ها و آبگیرها و ارائه راهکارهای لازم در خصوص جلوگیری از خطرات احتمالی شد.

وی از دیگر اهداف معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در سال جدید را توجه به معماری بومی در مبلمان شهری و استفاده از مصالح بومی در اجرای پروژه ها، توجه به کفسازی پنج محور گردشگری و اجرای هرچه باکیفیت تر پروژه های آسفالت عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386